Minik ama Mide Bulandıran Hatalar
creiGncreiGn
Üye

Foruma bi haller oluyii?!?!
Ayrıca şunu hatırlatma ihtiyacı duydum, önceden de söylemiştim:
Tekrarlı gönderim koruması kalkmalı. Farklı bir konuya mesaj attıktan sonra 30 sn içinde gelip buraya da atamamak saçma oluyor. Aynı konu içinde olsa neyse de.

İyiymiş bu.
Blight
Üye
Kardeşim düzeltsenize artık şu mereti ya. Hayret bir şey mecbur muyuz buna katlanmaya.

Forum bu haldeyken dergiye ogz yenilendi yazmak ayıp resmen. Bir şeyler yapıyorsunuz da işe yarayan bir şeyler olsun, olmuyorsa bilen biri getirilir.

Her yer hata hala ne hata soruyorsunuz kullanıcılara. Girin bir bilgisayardan açın forumu yeter bence.
baypalbaypal
Üye
Hata

* You have entered information to an obsolete form. Please reload page and try again!

bu nedir ya...
PLANESWALKERPLANESWALKER
Üye
2 aydır foruma girmiyordum bugün tekrar girdim forumda en ufak bi düzelme yok,sürekli hata veriyor ve çok yavaş.Eski hali ne güzeldi forumun yenilik olsun diye bi sürü şey eklenmiş ama hem kullanışlı değiller hem de forumu çok yavaşlatıyor.Bir an önce forumun düzelmesini istiyoruz.
PiranhaPiranha
Üye
Evet bekliyoruz bakalım PLANESWALKER. bakalım neler olacak...
FeylingFeyling
Üye
Ben artık başlıklarımı falan takip edemiyorum. İlk halledilmesi ereken şey Mesajlarım kısmı olmalı. Son Mesajlara bakıyorum benimle alakasız bir dünya mesaj, sıkılıp kapatıyorum.

Blight o kadar da bunalmana gerek yok. Neredeyse sıfırdan bir daha yapmaya çalışıyorlar birşeyleri. Ben de fırsatdan istifade biriken dergileri okuyorum işte. Tek işimiz forum değil ya. Sabır azıcık.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Foruma bugün girdiğimde geçmişte yazılan mesajları yeni gibi göstermiş. Başlıkların yanında "100 yeni mesaj," "170 yeni mesaj"... falan yazıyor.
kurtkapankurtkapan
Üye
"Mesajlarım" sekmesi iyi hoştuda zaten yeni forumda dün akşamdan bu yana sadece 3 sayfalık konuya mesaj atılmış.Mızmızlanmayında bir-iki sayfa araştırın be abi :P
PISLIXPISLIX
Üye

Foruma bugün girdiğimde geçmişte yazılan mesajları yeni gibi göstermiş. Başlıkların yanında "100 yeni mesaj," "170 yeni mesaj"... falan yazıyor.

Başlıkları eskisinde biraz da olsa takip edebiliyordum. Artık o da gitti. Steam= 10000 yeni mesaj... :woohoo:
PiranhaPiranha
Üye
Forumda çoğu yer yanlış gösteriliyor mesaj tarihleri saatleri ve sağ paneldeki "Son Aktiviteler" altında yer alan üyelerin haberleri vb gerçek zamanlı gösterimi hep hatalı oluyor... Birde Forum alanı ve Konu içindeki Mesaj yazı alanının genişlemesi meselesi ne oldu? geçen biriniz mesaj-forum alanı genişledi diyordu da yok öyle birşey...
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller