Nickleriniz ve anlamları
Mornie Ohtar
Üye
Pek çok zaman, bazı nick lere kafam takılır. Acep nedir bunun anlamı, ya da nedir bu kısaltmaların (Tuğbek abinin ofcm si mesela :) ) açılımı diye düşünürüm.. Belki benim gibi de düşünenler vardır. O zaman ben başlatayım bu konuyu.

Mornie Ohtar: Quenya (Kadim Elf dili - Orta Dünya) dilinde karanlık savaşçı anlamını taşımaktadır. Karanlık tarafı pek sevmesemde ne bileyim ilk gördüğümde hoşuma gitmişti (yıllar önce) o zamandan beridir genelde bunu kullanıyorum..

Aslında Mornie, "Mornië" diye yazılsa da kolaylık olsun diye noktasız e yi kullanmaktayım =).

Eh sıra sizde =)...
Misafir
Small Time Shot Away'in Smalltime'ı.
Misafir
İlaç. Evet bildiğinz ilaç. Bu niki seçerken çok pis planlarım varmış gibi davranıyordum ama aslına bakarsanız (ilaç sektörüne hala hafiften karşıyım ama konumuz bu değil), gelin görün ki gerçek bundan farkı. Ben hep ace'dim ve hep ace olacağım, acetaminophen sadece ace'den türemiş birşey. Fantastik birşey değil yani.
Dark Templar
Üye
Starcraft'ın karizmatik Protoss'undan başka biri değilim!!!
NeoxolmisNeoxolmis
Üye
Kara karınlı tiranın sınıflandırma isminin yarısı. Tamamı Neoxolmis rufiventiris. Bi anlamı yok gibi ya neyse...
Onaga
Üye
Hım, nick ile avatar aynı olunca bir kolaylık oluyor:

Mortal Kombat karakteri. Outworld'ün eski hükümdarı. Namıdiğer Ejderha Kral; Onaga.

[move]Alın teri değil c/p  ;D[/move]
Golden Eagle
Üye
Aztek efsanelerinden bir kartal. Aslında Eren'i alacaktım ama benden önce davranmışlar  ;D sonra kim lan bu demesinler diye eski forumdaki takma adımı kullandım (sanki orda beni çok kişi tanıyor ya ;D)
Kadirlac
Üye
Adım Kadir.7 yıl önce buldum Kadirlac nickini

Midtown Madness da Cadillac vardı sanırsam. Cadillac la Kadir i karıştırdım.Kadirlac oldu.Nickimden memnunum.Ama ogame boardında P R O nickiyle bilirler beni :)
Torocan
Üye
Yok anlamı falan olsun ben seviyorum.
2046
Üye
Bir Wong Kar Wai filmi. Filmi sevmemin haricinde rakamların duruşu da hoşuma gidiyor. Bir anda geldi, öyle alıverdim. Tanıyan çıkarsa (belki StarCraft'çıların göz aşinalığı vardır) eski nickim StormRage'di.
denoleyn
Üye
ben kendimi bildim bileli bunu taşıyorum. Bir anlamı yok. Var ama yok. En yakın arkadaşlarımdan biri yardımıyla bulmuştum bunu. Çok sevdim. Bununla özdeşleştim. Böyle anlamı var ancak
discussioncontroller