Code Geass
ScoSco
Üye
Spoiler:
Muhtemelen, dünyayı yönetirken bir sorunla karşılaşma ihtimaline karşı Geass gücü verildi Suzaku'ya..
darkprensdarkprens
Üye

R3 çıkacak mı? Ne zamanı konu alacak bilmiyorum.. Ama eğer Lelouch yoksa kötü olur.. Death Note'un L olmadığı ikinci sezonu gibi olur diye korkuyorum..

Mangasi cikti diyorum :D biakc yila animesini uyarlar. Shikkaku no Renya mi ne adi Lulu yok ama ona cok benzeyen 2 geassli bi adam var :D
ScoSco
Üye
Mangası çıktı ama animeye uyarlanacak diye bir kural yok.. Ayrıca bu mangada Lelouch var.. :) Cast'ta yazıyor..

http://myanimelist.net/manga.php?id=17311
darkprensdarkprens
Üye
Yalan soyluyorsunn :D

http://codegeass.wikia.com/wiki/Sir_Dash

Olsa olsa bu karakter Lulu'dur belli degil ama hala :D
ScoSco
Üye
Anime ve manga konusunda en çok güvendiğim site My Anime List'tir.. Diğerleri benim için bir şey ifade etmez..
ChaosWarrior
Üye
Lelouch ölmedi internetten kapsamlı bir araştırma yapıp animeyi birkaç kez daha izledim.Lelouch un ölmediğine dair pek çok kanıt buldum.Bunlardan bir tanesi Geass kuralı:''Eğer ölümsüz olan birisini öldürürsen sen de ölümsüz olursun...''C.C. böyle demişti.Lelouch sonunda babasını öldürmüştü demekki o da ölümsüz oldu.Ölmediğiyle ilgili bir kanıtta bu video.Video japonyadaki orjinal kanaldan alıntı:

Daha pek çok kanıt sunulabilir.

All Hail Lelouch!!!
ChaosWarrior
Üye

R3 çıkacak mı? Ne zamanı konu alacak bilmiyorum.. Ama eğer Lelouch yoksa kötü olur.. Death Note'un L olmadığı ikinci sezonu gibi olur diye korkuyorum..

Mangasi cikti diyorum :D biakc yila animesini uyarlar. Shikkaku no Renya mi ne adi Lulu yok ama ona cok benzeyen 2 geassli bi adam var :D

Lelouch da iki Geasslı idi.Hem Sco bence haklı 3. sezonda Lelouch var.
baypalbaypal
Üye
sayfanın en başında fake olduğunu söyledim ama. orjinal animede o şapkalı eleman yok.
ChaosWarrior
Üye

R3 eger yeni manga'yi konu alicaksa Lulu yok ama Lulu'yu asiri andiran bi karakter var.. lulu'nun zamaninin 100 yil oncesinde mi ne geciyor.

Sco nun verdiği My Anime List teki manga açıklamasına baktım.İngilizcem var o yüzden yazanları anladım.Orada sadece 2. sezondan bir yıl sonra geçtiğini söylüyor,100 yıl değil.
ChaosWarrior
Üye
Sağ üst köşeye baktığın zaman orada kanalın işareti olduğunu göreceksin.
discussioncontroller