Code Geass
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye

Sağ üst köşeye baktığın zaman orada kanalın işareti olduğunu göreceksin.

Dikkat edersen, kanal logosu Lulu'nun göründüğü sahnede kayboluyor. Her ne ise asıl planlanan o sahnenin olması idi ancak bir nedenden ötürü kesildi o sahne.
ChaosWarrior
Üye
Kanalın işareti şaffaf olduğu için arada sırada kayboluyormuş gibi görünüyor.Hem zaten o sahne sahte olsaydı bile yinede yaşadığına karşın pekçok kanıt var.
funky_boyfunky_boy
Üye

R3 eger yeni manga'yi konu alicaksa Lulu yok ama Lulu'yu asiri andiran bi karakter var.. lulu'nun zamaninin 100 yil oncesinde mi ne geciyor.

Sco nun verdiği My Anime List teki manga açıklamasına baktım.İngilizcem var o yüzden yazanları anladım.Orada sadece 2. sezondan bir yıl sonra geçtiğini söylüyor,100 yıl değil.

????????????????

"The story takes place in the same official Code Geass history as the anime, but in a different era."
-Hikaye anime olarak aynı resmi Code Geass tarihinde yer alıyor, ancak farklı bir zamanda/çağda.

Senin çevirmiş olabileceğini düşündüğüm kısım.
"The new manga is part of next year's new Code Geass project launch."
-Yeni manga, önümüzdeki senenin yeni yayınlanacak Code Geass projesinin bir parçası.

Yazı 26 Mayıs 2010'da yazılmış. Yani 2011'de çıkan mangadan bahsediyor.

Üzgünüm ama yanlış çevirmişsin.
ChaosWarrior
Üye
Herneyse şuan ki konumuz Lelouch un yaşayıp yaşamadığı.
ChaosWarrior
Üye

R3 eger yeni manga'yi konu alicaksa Lulu yok ama Lulu'yu asiri andiran bi karakter var.. lulu'nun zamaninin 100 yil oncesinde mi ne geciyor.

Sco nun verdiği My Anime List teki manga açıklamasına baktım.İngilizcem var o yüzden yazanları anladım.Orada sadece 2. sezondan bir yıl sonra geçtiğini söylüyor,100 yıl değil.

????????????????

"The story takes place in the same official Code Geass history as the anime, but in a different era."
-Hikaye anime olarak aynı resmi Code Geass tarihinde yer alıyor, ancak farklı bir zamanda/çağda.

Senin çevirmiş olabileceğini düşündüğüm kısım.
"The new manga is part of next year's new Code Geass project launch."
-Yeni manga, önümüzdeki senenin yeni yayınlanacak Code Geass projesinin bir parçası.

Yazı 26 Mayıs 2010'da yazılmış. Yani 2011'de çıkan mangadan bahsediyor.

Üzgünüm ama yanlış çevirmişsin.

Kısmını pek anlayamadım.Nasıl oluyorda resmi Code Geass zamanında geçip aynı zamanda farklı bir zamanda geçiyor
funky_boyfunky_boy
Üye
Resmi Code Geass zamanında değil, tarihinde geçiyor. Resmi Code Geass evreninde geçiyor şeklinde de düşünebilirsin. Zaten orada önemli olan kısım "but in a different era." kısmı. "Ancak farklı bir çağda/zamanda" demek.
darkprensdarkprens
Üye
baypalbaypal
Üye
live action ı filanmı geliyor acaba ?
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Tiyatro muhtemelen.

Bunu yapıyorlar japonyada. Animelerin mangaların vs tiyatrosunu.
ChaosWarrior
Üye
Bunu gördüm Code Geass dan soğudum :jester: şaka şaka,ama geçekten japonlar film yapamıyorlar.tiplere bakınsanıza,hele hele Lelouch a,karizmasını 8,9 oranında baltayla çizmişler,yuh yani yuh...
discussioncontroller