Forumla ilgili öneriler
BonecrusherBonecrusher
Üye
banlamışlar üyeyi eğer dünkü adamı kastediyorsan
sultan ısultan ı
Üye
Sinan Bey Apple ceosu gibi davranmayı bırakıp acıklama yapmak zorundadır.

Hala
cinsel organı ile tüm gece siteyi bozan

ne ceza aldı

nasıl aldı

acıklanamazken bu son hareketi nereye koyacaklar merak ediyorum.

creiGn cezadan önce o aletine takmış kişi ne oldu acıklamak zorundası Sinan bey.

Acıklayamazsan bu iki dergidir takip ettigim forumun en büyük ayıplarından olacaktır.
dodgerdodger
Üye
cezası, banlandı direk işte. mahkemeye mi verecekler?
blaxisblaxis
Admin
Sultan-ı'nın bahsettiği kişi devamlı üye olmadığı için Kart Gören Kullanıcılar başlığında cezası görülmüyor. Süresiz olarak banlandı kendisi.

Creign'in yaptığına gelince. Bu forumda ilk kez bir açıktan faydalanarak site yapısına müdahale edildi bir kullanıcı tarafından. Açıkçası, kendi kullanıcılarımızdan bu tür bir hareket hiç beklemediğimizden bu konuda belirlenmiş bir yaptırımımız yoktu. Ancak, bunun ne şartlar altında ve hangi mecrada yapılırsa yapılsın, şaka olarak görülemeyecek bir hareket olduğu açık. Tekrarı durumunda süresiz olarak banlanma cezası uygulanacak.
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Belirlenmiş bir yaptırım yoksa bir uyarı ile birlikte bir ceza tanımlanır. Ve üzerine eklenir ki durumun ilk uygulanması neticesinde kullanıcıya (yüksek bir ceza olmayan) gün ceza verilmiştir. Fakat artık bu davranışın cezası belirlenmiştir ve aynı kişi veya başkaları tarafından tekrarı halinde 1. yapılışta 6 ay 2. tekrarı halinde kalıcı uzaklaştırma cezası uygulanır.

Yaptırımı belirsiz bir durumda forum tarihinin en sert cezalarından birini en değerli kullanıcılardan birine vermek akıl ve mantıkla izah edilemiyor malesef.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Yaptığı kötü bir şey lakin 6 ay ban çok fazla değil mi? 1 ay yererli bence.
RelentlessRelentless
Üye
iyi, tamam ceza verin ona bir şey demiyorum da. 6 ay nedir yahu.
hayır bir de yapan adam creign. kurtkapan falan yapsa neyse komple banlayın dicem de, üye kayırın biraz.
EnewwssEnewwss
Üye

üye kayırın biraz
üye kayırın biraz
üye kayırın biraz
üye kayırın biraz
üye kayırın biraz

image
CoraxCorax
Üye
oha creign niye banlandı yahu, ana bacı sövenler bu kadar ceza almıyor. gerçi nicklerini değiştirenlere 3 ay ceza gelmişti bi ara, niye şaşırıyorum ki.

içten içe sevindim ama eheh
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Adam yönetimi kısa süreliğine ele geçirdi. Açıktan yararlanıp kendini mod yaptı. Asjksahdksad.
discussioncontroller