Forumla ilgili öneriler
kurtkapankurtkapan
Üye

iyi, tamam ceza verin ona bir şey demiyorum da. 6 ay nedir yahu.
hayır bir de yapan adam creign. kurtkapan falan yapsa neyse komple banlayın dicem de, üye kayırın biraz.


İtsin lan. Cidden.
PISLIXPISLIX
Üye
Ceza verilmiştir. Olaylar anlatıldığı gibiyse yerindedir. Ama creiGn iyi halden ötürü ceza indirimini de hak etmektedir. Bunun en açık ispatı, foruma uyarı yazısı koymuş olmasıdır. Müvekkilimin cezasının 1 haftaya düşürülmesini talep ediyorum.

Spoiler:
image
goo_khangoo_khan
Üye

Neden bu kadar ağır ceza diyorsunuz da, gene eski üye olmasının hatırına 6 ay verilmiş kanımca, normalde kalıcı banlık bir hareket adamın yaptığı hatta çok zorlarsan yasal yaptırıma kadar yolu var. Site database'ine yetkisiz giriş yapıyorsun yahu.Adam yetkisiz giriş yapmamış ki? Adama yetki vermişler durduk yere o da kullanmış.
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Ya cezanın amacı forumun huzurun, sükunetini sağlamaktır. Bu davranış kimseye zarar vermediği,kimsenin huzurunu bozmadığı gibi bu kadar ceza verilmeseydi bu saatlerde unutulup gidilmiş olacaktı. 1 hafta ceza verip üzerine de bundan sonra bu kuraldır, açık kullanan kalıcı uzaklaştırılır denilir geçer gider. Veri bankasına girildi diye hiddetlenenler olmuş. Topu topu iki tıklama ile iki konu kilitlendi. Zaten çoğu kişi de o başlıkların kilitlendiğini cezadan sonra öğrendi.Büyütülmese forumun yarısının bu olaylardan haberi dahi olmayacaktı. Ama görünen o ki dediğim dedik çaldığım düdükçülük oynamaya devam edeceğiz.
AdramelechAdramelech
Üye
***OCCUPY OgZ***

oGz hq'nın önünde toplanıp eylemler yapalım. Ulu creiGn serbest kalmalı. Şüphesiz ki o dünyaya cenneti Getirecek, tüm haksız banlıları kurtaracaktır. Vaadedilen foruma ancak onun yol Göstermesiyle ulaşabiliriz.
__skytalker____skytalker__
Üye
Bu yasakların, kuralların, banların amacı forumun düzenini sağlamak değil mi? Kimse şikayetçi değilken 6 ay uzaklaştırma nedir? Bu kadar kuralcı olmanın amacı nedir? Gerçekten hala mantıklı bir amaç düşünüyorum ama aklıma gelmiyor.
TodzaTodza
Üye


Adam yetkisiz giriş yapmamış ki? Adama yetki vermişler durduk yere o da kullanmış.Açık kullanmak suçtur, lamı cimi yok bu işin.

Dan DirikDan Dirik
Üye
Valla normalde böyle forum dramalarında mısırımı yer geçerim ama bunda senaryoyu kim yazdıysa ağır mantık hatası var
QktayQktay
Üye
Creign'in kötü niyeti olmadıgından eminim ama ne biliyim yaşanmasaydı keşke. Creign yerine herhangi bir üye yapsa sanırım süresiz ban alırdı. cezayı verenler bu işin ciddiyetini göstermek adına böyle büyük bir ceza vermiş sanırım. ceza haklı ama olmayaymış iyiymiş
[Deleted User]
The user and all related content has been deleted.
discussioncontroller