Forumla ilgili öneriler
ElladanElladan
Üye
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye

Geyik yapacaklar Bomb. Atış başlığına geçsin lütfen. Bu konu yeri değil.

Peki. Fakat ben açık veren kişiye de ceza verilmesini istiyorum ciddi ciddi. Sonuçta greiGn, "dur siteyi hackleyim, iki trollük yapayım demedi" di mi? greiGn ne kadar suçluysa, yetkili de bir o kadar suçludur!
RaideN
Üye
Çoğumuz creiGni tanıyoruz, en azından modlar/ adminler kötü niyetli birşey yapmayacağını bilecek kadar tanıyorlardır. 6 ay ne yahu? Bana kalsa ceza bile vermezdim. Cezanın amacı cezalandırmak değil de kötü şeylerin tekrar yapılmasını engellemek olmalı.
TodzaTodza
Üye

Kullanıcı: creiGn
Yaptırım: 6 ay uzaklaştırma 30 Gün (Yaptığı hareketle ilgili önceden tanımlı bir ceza olmadığı için indirilmiştir.)
Sebep: Sistem hatasını kullanarak yetkisiz işlem yapmak.

Evet, sesler duyulmuş, insafa gelmişler. Her ne kadar creiGn'in cezasının yumuşatılmış olmasına sevinsem de yapılan eylem halen, daha sert yaptırım gerektiren bir eylem. Şu anki duruma özel olarak belirledikleri 30 gün süresi bu tarz bir ihlalin ilerde gerçekleşmesi durumunda baz alınacak bir ceza olmamalı.
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Benim söylemim de bu yöndeydi. Tanımsız olduğu için caydırıcı ve uyarıcı nitelikte düşük bir tanımlama cezası şimdilik kafi. Aynı kişi veya başkası tarafından tekrarı halinde sınırsız uzaklaştırılması yönünde tanımlanırsa her şey doğruca hallolmuş olacak.
RelentlessRelentless
Üye
30 gün çok az
artırın onu biraz, kayırın dediysek bu kadar da demedik.
hannibal_king
Üye

Fakat ben açık veren kişiye de ceza verilmesini istiyorum ciddi ciddi. Sonuçta greiGn, "dur siteyi hackleyim, iki trollük yapayım demedi" di mi? greiGn ne kadar suçluysa, yetkili de bir o kadar suçludur!

CreiGn tam olarak "Dur iki troll'lük yapayım" diyor. Daha bunun nesi savunuluyor anlamıyorum. Hata yapmakla troll'lemek aynı şeyler değildir. O yüzden açık veren kişi CreiGn'le aynı oranda suçlu olamıyor.
QuendarthQuendarth
Mod
Mavisakal'ın söylemek istediği anladığım kadarıyla creign'in durup dururken, özellikle trollük girişiminde bulunmamış olması. Yani epicdog hata yapmamış olsaydı trollük yapmak creign'in aklından bile geçmeyecekti.

Ama yetkilinin suçlu olduğu kısmına katılmıyorum, basit bir hata yaptı sadece, sonra da hemen düzeltti. Herkes yapabilir.
acdervisacdervis
Mod

CreiGn tam olarak "Dur iki troll'lük yapayım" diyor. Daha bunun nesi savunuluyor anlamıyorum. Hata yapmakla troll'lemek aynı şeyler değildir. O yüzden açık veren kişi CreiGn'le aynı oranda suçlu olamıyor.

Masum bir şaka trollükten sayılmaya başlamış. Hala trollük ne öğrenemediniz.
JulianneJulianne
Üye

Masum bir şaka trollükten sayılmaya başlamış. Hala trollük ne öğrenemediniz.

Özellikle BayRed gibi bir troll'den sonra...
discussioncontroller