Forumla ilgili öneriler
AlphariusAlpharius
Üye
Hatta 'Son Sözler' olsun bölümün adı.
stabilostabilo
Üye

Forumdan uzaklaştırılanlar için özel bir bölüm olsa. Ceza alanlara belki sadece 2 veya 3 mesaj atma hakkı tanınsa ve oraya onlardan başka kimse yazamasa. Aslında aniden ceza alanlar için kendini birazcık da olsa savunma, ve eğer varsa yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak adına çok işe yarayacaktır.

Hmm uğraşan olur böyle güzel fikirlerle. Şu başlığı bile forumda olay olup isyan çıkınca mecburiyetten okuyorlar anca.
Shocktrooper
Üye
Evet hem yöneticilerde çalışmış olur biraz ana avrat cam çerçeve postları silerek.
İ. Evrenİ. Evren
Üye

Forumdan uzaklaştırılanlar için özel bir bölüm olsa. Ceza alanlara belki sadece 2 veya 3 mesaj atma hakkı tanınsa ve oraya onlardan başka kimse yazamasa. Aslında aniden ceza alanlar için kendini birazcık da olsa savunma, ve eğer varsa yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak adına çok işe yarayacaktır.

Foruma avukat da atıyalım mesela.
EnewwssEnewwss
Üye
Haksız yere uzaklaştırılan üyelerin arkadaşları aracılığıyla foruma mesaj iletmelerinden daha hoş bir durum olacağı kesin. Bir veya iki mesajdan hiçbir problem çıkmaz.
Extrapit
Üye
Enewwss'in fikrine katılıyorum. Neden mi? Hani bir ara bir üyemiz (kim olduğunu hatırlamıyorum) benim hesabımı çalıp hepinizi trollemişti de bende önemli bir ceza almıştım. Eğer Facebook'um da Deathly Hallow ekli olmasaydı bundan kimin nasıl haberi olacaktı? Bu tarz ani veya haksız banlar da kişi tepkisini 1-2 mesajla da olsa gösterebilmeli bence.
CoraxCorax
Üye
şifreni 123456 yaparsan hekırzlanman çok doğal
Extrapit
Üye
Değiştirdim. Benden başka kimse bilemez şu anki şifremi.
bfrheostatbfrheostat
Üye

üste: 1234568? :tongue3:
hannibal_king
Üye

Yani? Şifrenin basit olması hack'lenen kişiyi haksız veya hack'leyen kişiyi haklı mı yapıyor?

Uzaklaştırma alan üyelere özel konu fikrine gelirsek olumlu sonuçlanacağını düşünmüyorum ben. Tabii ki iyi niyetle düşünülmüş bir fikir ama uzaklaştırma alan her üye CreiGn gibi uzaklaştırma aldıktan sonra seviyesini korumayı başarabilecek kişiler değil. Mesela bir başkasına hakaretten dolayı süresiz uzaklaştırma alan bir üye son mesaj hakkında hoş şeyler söyleyerek forumdan ayrılmayacaktır. Her ne kadar iyi niyetle düşünülmüş bir fikir olsa da suistimal edilmeye çok müsait bir fikir. Ayrıca herhangi bir itiraz durumunda yöneticilerden birine mail atılırsa cevapsız bırakılmaz o mail.
discussioncontroller