Forumla ilgili öneriler
QktayQktay
Üye
İstenilse 2dk da yapılabilecek bişiy. Yazacağı mesajıda yetkilinin onaylamasına bırakırsnaız dert tasa olmaz. zira mail yada ö.m ile çok yavaş cevap veriliyor bizzat yaşadım yaşayanlarda var forumda. Yeterki bi şey yapılmak istensin dediğim gibi 2 dk tutmayacak bir olay. uğraşamayız edemeyiz demek yerine biraz düşünülse...
kurtkapankurtkapan
Üye
Evet. Onay sistemi getirilirse mesajlara gayet işe yarayabilir.
bfrheostatbfrheostat
Üye
Böylece suistimal de edilmez.
CoraxCorax
Üye

şifreni 123456 yaparsan hekırzlanman çok doğal

Yani? Şifrenin basit olması hack'lenen kişiyi haksız veya hack'leyen kişiyi haklı mı yapıyor?

ben haklı veya haksız yapıyor demedim, sadece hacklemenin oldukça kolay olduğunu söyledim
hannibal_king
Üye

İstenilse 2dk da yapılabilecek bişiy. Yazacağı mesajıda yetkilinin onaylamasına bırakırsnaız dert tasa olmaz. zira mail yada ö.m ile çok yavaş cevap veriliyor bizzat yaşadım yaşayanlarda var forumda. Yeterki bi şey yapılmak istensin dediğim gibi 2 dk tutmayacak bir olay. uğraşamayız edemeyiz demek yerine biraz düşünülse...

"Uğraşamayız"la ne alakası var yahu bunun? Sadece bahsedilen sistemin troll'lere bulunmaz bir fırsat sunacağını söyledim. Yetkili onayına bırakıldıktan sonra da özel mesajdan bir farkı kalmaz ki zaten olayın. Sonuçta amaç yapılan bir itirazı herhangi bir yetkilinin en kısa sürede görmesi, değil mi? Onay verilecek mesajı görmek özel mesajı görmekten daha hızlı olmayacak. Foruma giriş yapan herhangi bir yetkili ikisini de aynı anda görecek. Yani bir farkları kalmıyor.
SwooshSwoosh
Üye
evet ama öm'leri biz görmüyoruz. merak ediyoruz valla ne geliyo ne gidiyo
QktayQktay
Üye
ö.m konusunda bu kadar aktif olmadıgınız aşikar ama. 2 ayrı yetkiliye bişey sormuştum ve ikisininde defalarca online oldugunu gördüm ve anca 3 gün sonra geri döndüler. Ama "yetkiliye raporla" tarzı konulara daha hızlı geri döndükleri aşikar. haklıya haksıza verdiğiniz (vermediğiniz, veremediğiniz) cezalar yüzünden troll gibi basit bir konudan korkar oldu yetkili abilerimiz.

troll yapanada ceza verirsiniz olur biter yani. troll yapıla(n)cak tonla konu varken böyle ciddi bir konuda kimsenin yapacağını düşünmüyorum. (bakınız: donanım bölümü) kullanıcılarınızı bu kadar hor görmeyin bence. nerde ne yapacağını bilen kullanıcı sayısı çok fazla bu forumda.
PiranhaPiranha
Üye
Bu işler geri tepebilir kurunun yanında yaşda yanabilir, çok dikkatli hareket etmek lazım bence. (:
Toxic1080
Üye
Pardon, bu konuyu görmemişim. Ben de yeni konu açmıştım: http://oyungezer.com.tr/forum?func=view&catid=93&id=1398493

Copy+Paste:

Oyunlar bölümüne girdiğimizde hemen kategorilerle karşılaşıyoruz. Ama ben kategori ayırt etmeden bütün oyunların başlıklarına bakmak istiyorum. Ama illa oyunun kategorisini seçmek gerekiyor...

Ya da var da ben mi bilmiyorum?
Anduniel
Üye
Şu diablo 3 reklamınıda kaldırın artık.Cep telefonu ile girdiğimizde onu kapatmak ne kadar zor biliyor musunuz. ;)
discussioncontroller