Oyun T-Shirt vs. Satan Yerler?
Kaelthas
Üye
Selam,

Ben oyunlarin t-shirtleri-zip-uplari gibi seyler satan magazalar ariyorum internetten birkac yer buldum ancak onlarda fos cikti. Forumda aradim bayagi ama bulamadim malesef.

Eger biliyorsaniz Ankara'da satis yapan bir magaza, olmadi internet uzerinden satis yapan begenip guvendiginiz bir yerde olabilir.

hepsiburada.com ve gamer-market'i biliyorum bunlar disinda bir site ariyorum.

Saygilar.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Media Markt oyun tişörtleri satıyor.
Blight
Üye
Tanesi 50'ye satıyor. Ebay'de bulursun istediğin her şeyi.
Kaelthas
Üye

Peki Ebay'den alinan seylerde bir sorun ciktiginda destegi nasil hic denedin mi?
PiranhaPiranha
Üye
Bende MEDIAMARKT diyecektim büyük elektronik PC donanım mağazalarında en geniş arşive sahip olan burası hatta tek mi ne. sanırım ELEKTROWORLD, VATAN Bilgisayar falan buralarda yok... İyide bir t-shirt için 40-50TL vermek olmaz yaw. ben ki hayatta bir t-shirt'e 10-20TL'den fazla vermemiş biriyim. tamam orjinal oyun t-shirt'leri olsada pahalı be. MEDIAMARKT'dan geçen sene Assassin's Creed II için t-shirt almıştım 40TL vermiştim hala içime oturmuş durumda. Çok güzel siyah üstüne baskılı bir modeldi çok beğenmiştim. hatta STARWARS, DIABLO II, SPLINTER CELL, MEDAL OF HONOR içinde vardı almak isterdim. 20-30TL'den verseler haydi yine idare ederdi ya neyse... Internette satış yapan yerler varsa bende beklerim yazın buraya...
dodgerdodger
Üye

Peki Ebay'den alinan seylerde bir sorun ciktiginda destegi nasil hic denedin mi?

Bedeni dışında bir problemle karışılaşma ihtimalin yok.
SwooshSwoosh
Üye
var aslında. bazen ürünü göndermiyorlar, bazen yanlış ürün gönderiyorlar, bazen baskısı boktan oluyor, bazen hiç gelmiyor. bunları bildirmek için mesaj atıyorsun cevap gelmiyor vs.
hepsi başıma geldi ordan biliyorum
Blight
Üye
Bilinçsiz müşteriymişsin demek ki kusura bakma.

Ürünü göndermemek ne demek? Ebay anasını ağlatır. Gelmezse tekrar göndermelerini istemek hakkın. Sonunda geç gelen gelip de elinde iki tane ürün olsa bile bir şey olmuyor.

Baskısını, ürün kalitesini, satıcının kalitesi için de binlerce kişinin yorumlarına bir saniye baksan direkt anlıyorsun. Zaten senin satın alacağın ürünleri kişiler değil kurumlar satıyor. Yani sana sürekli "siz" diye hitap eden ve her mailine farklı kişi bakan kurumlar.

Gidip listenin en sonundaki 1 reviewlı (o da kendinin) olan adamdan alırsan belki bir sorun olur tabii. Milleti korkutmanın lüzumu yok.
SwooshSwoosh
Üye
hepsinde paramı geri aldım zaten bana giren çıkan olmadı. %99 feedbackden aşağı olanlardan da bişey almıyorum ama terslik olunca oluyor.
ALLegaLL
Üye
http://www.gamer-market.com/ den hiç şaşmıyorum, herkese de tavsiye ederim. CD Key aldığımda zaten saniyesinde e-posta geliyor, kutulu ürün aldığımda ise iki gün içinde kapımda..
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Aha! Silver Surfer tişörtünün beyazı var. ^^
discussioncontroller