Alpha Üyesi
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
:D
PiranhaPiranha
Üye
Karıştırmayın arkadaşım Julianne hep Julianne idi dimi? değilmiydi. Elessar'da hep aynıydı ya işte. alla öf ülen benimde içime bi kurt düşürdünüz şimdi... Birde anlamadığım, neden Julianne'yi aynı Cemreserpal(ismi Cemre diye okuyordum) aynı Quendarth gibin forumun Kız üyelerinden sanıyorum onu bilemiyorum. ah yapmayın dövmeyin beni :sick: :D nacizane bilgisizliğimi bağışlayın :lol:
SwooshSwoosh
Üye
aksljdlaskjd
alemsin pirana
isoticisotic
Üye
:D abi julianne resmini bile koydu karda yatmış sakallı falan adam yahu :D yani elessar işte :D
bfrheostatbfrheostat
Üye
Elessar'ı tip olarak bilmiyorum kendi adıma konuşmam gerekirse :D
Liptonist
Üye
Julianne gayet feminen bir isim zaten bu sefer suç sende değil Piranha.
AlphariusAlpharius
Üye

Karıştırmayın arkadaşım Julianne hep Julianne idi dimi? değilmiydi. Elessar'da hep aynıydı ya işte. alla öf ülen benimde içime bi kurt düşürdünüz şimdi... Birde anlamadığım, neden Julianne'yi aynı Cemreserpal(ismi Cemre diye okuyordum) aynı Quendarth gibin forumun Kız üyelerinden sanıyorum onu bilemiyorum. ah yapmayın dövmeyin beni sakın :sick: :D nacizane bilgisizliğimi bağışlayın :lol:

asdfadsfads yine mi lan
PiranhaPiranha
Üye
Beni böyle yereceğinizi dalga geçeceğinizi bildiğimden yazdım zaten :D Sözlerinizi hiç üstüme alınmıyorum canlarım... Yani, Forum kültürünü yutmuş bunca yıllık bir Forumdaş olarak, biliyorum edilecek lafları. ee sanırım azcık kendimde kaşındım :tongue3: Neyse, asıl beni o nicklerini belirttiğim kişiler affetsin, kusura bakmasınlar artık. (:
[WT]Elessar
Üye
Özlemişim bu profilimi... (:

Neyse, yenisinden devam edeyim de banlamasınlar beni.. (:
JulianneJulianne
Üye

Karıştırmayın arkadaşım Julianne hep Julianne idi dimi? değilmiydi. Elessar'da hep aynıydı ya işte. alla öf ülen benimde içime bi kurt düşürdünüz şimdi... Birde anlamadığım, neden Julianne'yi aynı Cemreserpal(ismi Cemre diye okuyordum) aynı Quendarth gibin forumun Kız üyelerinden sanıyorum onu bilemiyorum. ah yapmayın dövmeyin beni :sick: :D nacizane bilgisizliğimi bağışlayın :lol:

sophia'ya özendim.. (:
discussioncontroller