Okur İncelemelerim
Amenquiver
Mod
Kendin çalıp kendin oynamışsını geçtim kendi başına bildiğin senfoni yapmışsın yani. Çok geç gördüm bunu. Dalıyorum hemen.
FeylingFeyling
Üye
Oha. Uzun zamandır buraya Melkor dışında uğrayan olmamıştı. Onu da teknik servis diye göndermişlerdi (sonra pizzacı olduğu açığa çıktı ya bu başka bir yazının konusu da değil :S ) Sen bana bakma Amen, oku yazılarımı :) (Yedi mi? Yedi sanırım, okuyacak :S )
MelkorMelkor
Üye
derslerine çalışırsa yazın buraları yeni nesil oyunlarla dolacak di mi evladım?
FeylingFeyling
Üye
Güleyim mi söveyim mi bilemedim. "Peki babacım" diyebiliyorum sadece :) (dişleri sıkarak gülmek :D )
FeylingFeyling
Üye
http://oyungezer.com.tr/bloglar/3rd-birthday-ve-bit-pazarina-yagasica-nurlar.html

Tey tey tey, tey te tey, tey te tey... (Imperial 10. yıl marşı)

Parasite Eve 3rd Birthday ile seri bitti :( (Pek de iyi bitmedi, siz daha Mass Effect'e mızmızlanın)
AbidikMobidikAbidikMobidik
Üye
Ard arda başlıklarını okumaca yapmak çok eğlenceli.
FeylingFeyling
Üye
Seni buralarda görmek de çok sevindirici Mobi!
FeylingFeyling
Üye
Birşeyler yazmayalı çok vakit oldu. O yazmamaklı vakit okumamaklı da geçtiğinden iyice unuttum bu yazı işlerini. Kalem nasıl tutulur, gelişme girişi nasıl gölgesinde bırakır, final dağılın lan der, hep unuttum. Yine de birşeyler karaladım. İnşallah yazma isteğim bir ara geri gelir. Ortaya süper şeyler çıktığından değil, ben gönlümü eylediğimden...

http://oyungezer.com.tr/bloglar/arzu-objesinden-seraphim-sacreddan-oyun-olmaz-net.html
kımyasal
Üye
Nasıl Resident evil serilerinin remake-HD versiyonları yeniden piyasaya sürülüyorsa,Parasite eve 2 - Dino Crisis serileri değerlendirilecektir.Piyasada kaliteli yapımlar (Last of Us,tomb raider) yaşam mücadelesi ve hikaye derinliği öğeleri ile oyuncuların gönlünde taht kurmakta.Aslında bu yapımlar ''çerez'' call of duty tarzındaki taramalı tüfekli oyunların kol gezdiği çöp yılların yeniden kendisine gelmesini sağlayacaktır.
SamsonSamson
Üye
Haklısın dostum.

Oyun dünyası artık eskisi gibi değil ne yazık ki...
discussioncontroller