Sitenin forum dışındaki kısımlarıyla ilgili öneriler
peace
Üye
Sadece bende mi oluyor bilmiyorum ama genişlik fazla olduğundanmıdır bilmem, ekranın altında ki çubuk sağda yer olduğunu gösteriyor. Eskiden böyle değildi. Resim:
Spoiler:
image
creiGncreiGn
Üye
Bende de öyle.
Mr. Web[TR]
Üye
Bu az önce GTX 560 haberi için yazdığım yorum:

Duke Nukem gibi oyunlarla beraber çıkarmaları kabak gibi satış politikası. Bu konuda Tayfun'a katılıyoum.

Nvidia bu kartının hem fiyat hem performans adına GTX 560-Ti ile GTX 460 arasında olduğunu söylüyor. Testlerini görene ne kadar söylediklerinin doğruluğu hakkında yorum yapmam ama eğer doğruysa ekran kartını zaten değiştirmeyi düşünenler için iyi bir haber. Zira 560-Ti 500 küsür liralarda geziyor.

Görüldüğü üzere işaretlenen yerde anlatım bozukluğunun dibine vurmuşum. :lol: Mesajı düzeltmek isterken daha beter bir hale getirip bırakmışım. Her zaman hata yapılmasa da bu gibi durumlar için yorumların kaldırılması ya da düzenlenmesi gibi seçenekler eklenirse çok makbule geçer. :)
aztek
Üye
Profil resmimin üstte yalnız başına karanlığa gömülmesi çok seksi oluyor kabul ama gelen mesaj uyarısını görebilseydim daha iyi olurdu.
TodzaTodza
Üye
Bir iki sene öncesine kadar haber bölümünün nasıl sallandığını hatırladıkça şu anki güncelleme sıklığını daha fazla takdir ediyorum. Uzun zamandır forumdan ziyade anasayfada haberleri bırkalayan biri olarak memnuniyetimi iletmek farz oldu :)
aztek
Üye
Anasayfadaki yorum ve -/+ kısmı gayet iyiydi, şu an batırmış durumdasınız. En kısa zamanda eski haline dönmesi ümidiyle...

Ha birde yazar hakkında kısmına pek dikkat edilmediğine bahse girebilirim, istediğiniz zaman bu özellikten de vazgeçebilirsiniz.
QuendarthQuendarth
Mod
Bence yoruma cevap verme ve yorumları istediğimiz kritere göre sıralama özelliği iyi olmuş. Yazar hakkında ise cidden gereksiz.
aztek
Üye
İstemediğimiz yorumu adeta yuhlayıp gizleme özelliği gayet iyiydi. Ayrıca yorum yazıyorum, nerede diye arıyorum. Eksileme yerine olumsuz düşünceni yoruma dök demişler sanırım ama herkeslede ağız dalaşına giremem ya anasayfada. Yoruma cevap kısmıda gereksiz bana göre. @xxx yazıp gayet cevap verilebiliyor. Anasayfada tartışma yapma niyetin yoksa yetiyordu bu. Onun dışında bu özelliği kullanan genellikle veletler ''aynen yhaaa'' şeklinde yorumu destekleyip bırakıyor, buda seviyeyi baltalıyor.
QuendarthQuendarth
Mod
Çok yorum olduğunda @xxx'de aradığını bulmak zor olabiliyor. Şu anki hali çok daha düzenli.

Eksileme bence de iyi bir şeydi ama bazen kötü sonuçlar da doğurabiliyordu. Mesela birisi Call of Duty ile ilgili iyi bir şey yazarsa haklı bile olsa forumun çoğu CoD sevmediği için yorum eksi bombardımanına tutuluyordu. Bunu engellemek istediler heralde.

Yorumları en yeni en üstte olacak şekilde sıralayabiliyorsun, o zaman en son yazdığın mesaj hemen en üstte görünüyor.
RelentlessRelentless
Üye

İstemediğimiz yorumu adeta yuhlayıp gizleme özelliği gayet iyiydi.

Var hala kanımca.
Youtube'taki flag for spam'e benzemiş sadece.
discussioncontroller