Sitenin forum dışındaki kısımlarıyla ilgili öneriler
kurtkapankurtkapan
Üye
image
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye

İstemediğimiz yorumu adeta yuhlayıp gizleme özelliği gayet iyiydi.

Var hala kanımca.
Youtube'taki flag for spam'e benzemiş sadece.

o raporla tarzında bir şey. flag for spam da olsaydı keşke. madem eksilemeyi kaldırdılar.
kral julienkral julien
Üye
Eski sisteme düzenle seçeneği gelse yeterdi.
RaideN
Üye
Neden güzel olan şeyleri değiştiriyorsunuz :(
PiranhaPiranha
Üye
Haber yorum sisteminin neyi vardıda değiştirdiniz bende bilemiyorum gayet güzel yeterliydi. Şu yeni hali içler acısı cevap veren ile ona cevap veren kişi karışıklık yaratıyor, eskisinde +(artı) -(eksi) sistemi sayılarla falan güzeldi yeni sistemde oda olmamış bu ne ya :( Bu da aynı eski forumdan bu haline yeni haline geçişteki gibi olacaksa kalsın.

kral julien tam doğrusunu demiş valla, eski sisteme "mesajı düzenle" seçeneği gelseydi bizde yanlış kelime harf bilgi vs yüzünden tekrar tekrar mesaj atma yazma derdinden kurtulsaydık.
aztek
Üye
E3 2012 anasayfası, sitenin anasayfasından çok daha iyi göründü gözüme. Chat sayfası, galeri, video, haber başlıklarındaki renk paletleri çok iyi duruyor. Sitenin anasayfasına birkaç aktarım, düzenleme yapılmalı E3 bölümüne bakılarak.
aztek
Üye
Yorum kısmında başka bir hesapla giriş yapmamı istiyor. facebook,google filan. Nedir bu? Niye site hesabımızla yorum yapamıyoruz?
kurtkapankurtkapan
Üye
Öyle bir şey yok ya. Yemişler seni =P
aztek
Üye
Çıkıp yeniden girdim düzeldi. Giriş yapmış vaziyette oluyorum fakat yorum kısmında profil resmim görünmüyor ve ismim çıkmadığından başka bir hesap istiyor. İlk kez karşılaşmadım bununla.
TodzaTodza
Üye
"Playstore'un Yeni Konuğu Hitman Absolution" haberinde oyunun çıkış tarihi olarak 1 Ağustos verilmiş, Kasım'da çıkıyor oyun.
discussioncontroller