Code Geass
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
şimdi r1 i yeni bitirdim birazdan r2 ye başlayacağım. soru şu.

bu paylaştığınız OVA lardan kaç tane var? yani kısacası r2 de bittikten sonra izlemem gereken neler var?
nester
Üye
hiçbir şey yok henüz :P

Not: r2'nin ilk bölümünde dafuq diyebilirsin izlemeye devam et açıklıyorlar sonra
basilinsbasilins
Üye

bu paylaştığınız OVA lardan kaç tane var? yani kısacası r2 de bittikten sonra izlemem gereken neler var?

Onlar daha çıkmadı daha çıkacak. r2'den sonra benim bildiğim Code Geass ile alakalı başka bir şey yok.
Üye
teşekkürler cevaplar için.

kallen çok seksi bu arada aşık oldum ona. ah o adadaki ormanda suzakunun yerinde olacaktım ki...
Üye
hahaha ulan kıza iyice aşık olayım diye ilk bölümden playboy giysisi giydirdiler heralde =D
PISLIXPISLIX
Üye

Picture Drama'lar var. Meme görmek istiyosan izleyebilirsin. Onun dışında çok da ahım şahım bi önemi yok ama...
darkprensdarkprens
Üye
R3 ciksin artik ._.

Yeni bir ova cikiyor ya da cikti, heh Boku no Akito'yu paylasmis PISLIX zaten.

Kallen iyi hos'da bir C.C degil.

2. en iyi gozuken kiz Kalleen ama. R2'nin 1. opening'inde goz yasi doktugu aklima geldi yine seyredeyim openingini ozlemisim.
Üye
bitirdim şimdi. güzel bitirmişler bence.

Spoiler:
lelouch un ölüp ölmediği tartışılmış önceki sayfalarda ama, gerek yok bence. ölümü güzeldi çünkü. ben de isterdim yaşamasını ama bu şekilde öldüğü için dert etmedim.

Light gibi anıra anıra da ölebilirdi. =D
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Yeni seri başladı sanırım. Henüz izleme fırsatı bulamadım ama bizim karakterler ile alakası yok herhalde.
darkprensdarkprens
Üye
Renya'nin animesi cikmasi lazim.
discussioncontroller