Forumla ilgili öneriler
RaideN
Üye
mobil oyungezer yok sanırım. olsa güzel olurdu
xenorxenor
Üye
yorumları beğendikten sonra sayfa yenilenmese çok iyi olurdu
sultan ısultan ı
Üye
Oyungezer forum bu şeyde kullanılıyor mu ?

Parası baya cok.

http://itunes.apple.com/tr/app/tapatalk-hd-for-ipad/id481579541?mt=8
TanistliNTanistliN
Üye

Oyungezer forum bu şeyde kullanılıyor mu ?

Parası baya cok.

http://itunes.apple.com/tr/app/tapatalk-hd-for-ipad/id481579541?mt=8

Bir forumu Tapatalk uygulamasından takip edebilmek için o forumun Tapatalk'un Registered Forum List'inde bulunması, yani başvurup kayıt olması gerekiyor Tapatalk'a.

Tapatalk gerçekten güzel, forumlara mobil ulaşımı hızlandıran ve çok kolay hale getiren, hatta bazı durumlarda tarayıcıdan ulaşmaya tercih edebileceğiniz bir uygulama.

Tapatalk kullanıcısı olan kaç üyemiz var bilmiyorum. Ama mobil kullanımın günden güne arttığını düşünürsek, kullanacak yeterli üyemiz de varsa neden kayıt olmayalım Tapatalk'a, değil mi?

ed: Evet, Android uygulaması da mevcut Tapatalk'un.
ed2: Çok fazla Tapatalk dedim farkındayım.
ed3: Tapatalk'tan ulaşılabilir olmak için teknik bir engelimiz var mı bilmiyorum. Bunu yetkilisine sormak lazım.
PiranhaPiranha
Üye
Yanız bu sadece Android ve iOS meselesi değil, en azından her yerden her telefondan girilebilecek m.oyungezer.com.tr gibi özel bir Mobile sitemizde olmalıydı. Varsa bile pek işlemiyor yada kullanışlı değil sanırım.
bdsm
Üye
Merhabalar, burayı takip eden moderatör veya admin mevcut mu? Bir isteğim olacaktı...

Guild Wars 2, şu anda forumları mevcut olan Star Wars: The Old Republic ve Age Of Conan: Hyborian Adventures arasında bir yere denk gelecek, geniş bir kitleye sahip takip ettiğim kadarıyla. Diğer oyunlar kısmından kaldırıp, başlığını "Guild Wars Serisi" yapıp, ana kategori haline getirmek, oyunun takipçilerinin hoşuna gidecek ve büyük ihtimalle tartışmaları güçlendirecektir diye düşünüyorum... Mümkün müdür bilmem efendim, bilginize olsun dedim.

Ayrıca, F2P ile Diğer Online Oyunlar kategorilerinin bulanıklaştığı şu zamanlarda, iki kategori birleştirilse daha mantıklı olabilir... Çünkü F2P olup da çok kaliteli olan oyunlar var... Hatta çoğu AAA online oyun zaten F2P yöntemine gidiyorlar... Teşekkürler...
AK_LampardAK_Lampard
Üye
Eskiden hangi üye o anda hangi konudaymış, ne yapıyormuş, aşağıdaki online üyeler kısmından bakabiliyorduk. Niye kaldırıldı ki o?
sonâdorsonâdor
Üye

Eskiden hangi üye o anda hangi konudaymış, ne yapıyormuş, aşağıdaki online üyeler kısmından bakabiliyorduk. Niye kaldırıldı ki o?

SMF forum sistemine ait bir özellikti o. Eski forumdaydı yani. Şimdikinde böyle bir özellik yok ya da bug'lara neden oluyor diye kaldırıldı sanırım.
BiqBossBiqBoss
Üye
Site eski versiyondan ne zaman kurtulacak bir bilgi var mı? Sinan Akkol zamanında demişti geri planda çalışmalar sürüyor diye.
NocseizNocseiz
Üye
Forum teması önerileri için şöyle bir anket hazırladım;
http://oyungezer.com.tr/forum/discussion/comment/1654579#Comment_1654579
Katılıp oy verirseniz hatta kendi önerilerinizi de ankete eklerseniz sevinirim.
discussioncontroller