Fairy Tail [Manga]*Spoiler Yuvası*
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Bu kishimoto stayla bir trolleme yalnız.
NeOzguRNeOzguR
Üye
İlginç 2 bölüm olmuş ama biraz Ultear'ı harcama sayıları olmuş gibi. Şahsen Ultear'ın da öldüğünü düşünmüyorum. "Eğer dünya 1 dakika geri gittiyse onun hayatından da 1 dakika gitti" mantığı hakim bende. Bakalım öyle mi olacak yoksa ciddi ciddi Ultear nalları dikti mi?

Bu arada Gray'in o ilk darbeyi yemesi üzerimde şok etkisi yaratmadı değil. Baya baya gidici dedim. Ama sonra peşi sıra o kadar fazla darbe yiyip "ölünce" dedim bu kadar olmaz bu işin altında bir iş var. Sonuçta 335 sayıdır bu adam mangasında 1 bilemedin 2 kişiyi öldürmüştür.

Herhâlde Hiro biraz daha uzatmak istiyor bu olan olayları.
KurtulanSamaKurtulanSama
Üye
Kendi ömründen dünyadaki her kes için 1 dakika harcadı yalnız. (farklı bir durum olursa bırakırım mangayı) 10 milyon kişi olsa o dünyada yaşayan ömründen 20 yıl götürecektir. Ancak büyünün anladığım kısmı "Senin hayatının değeri" kadar geriye sarması.
NeOzguRNeOzguR
Üye
Abi zaman denilen şey 1 tane. Yani herkesin zamanını geri götürmüyor ki. Sonuçta dünyanın zamanını geri sarıyor. O yüzden diğerlerinin ki kendisinden geri sarılıyor.

Sonuçta olacak olan şey Hiro'nun seçimine bağlı ve ben de eğer biraz tanıyorsam ne Ultear ölür ne de yaşlanır. 1 dakikanın çok etkisi olacağını düşünmüyorum.
BonecrusherBonecrusher
Üye
bölüm çok zevkli olmuş. epey gaz vermişler.

narutodan da bekliyıruz şöyle bişi
erangereranger
Üye
Animesini bitirince spoiler yemiştim internette Ultear'ın öldüğüne dair. Ben şahsen ölmesini istemem Ultear'ın seriye ayrın bir tat katıyordu. Daha önce Ul ve Simon dışında ölen iyi bir karakter olduğunu hatırlamıyorum. Hep kötülerdendi ölenler. Cennet kulesinde Jellal'in başına gelenleri hatırlayınca Oracion Seis ve Wendy olayı, Tenrou takımı ve Acnologia falan.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bu hafta ve önümüzde ki 2 hafta boyunca toplam 9 sayı yayınlanacakmış. ^^

Beğenenler: Bonecrusher, eranger

erangereranger
Üye
11 Temmuz'da Hiro Mashima duyuru yapacağım diyordu. Belki de manga sayısını arttırarak anime ile manga arasındaki mesafenin açılmasına çalışıyordur. Anime ile ilgili en büyük söylenti mangaya yaklaştı diye ara verilmesiydi çünkü.
KyuSecKyuSec
Üye
341'in adı Fairy Tits olmalıymış.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Spoiler:
Ultear yaşlanmış! :D
discussioncontroller