04.08.2013 Forum Duyurusu
__skytalker____skytalker__
Üye
İyide internet oramında herkes herşeyden rahatsız olabilir. Sırf 1-2 kişi rahatsız oldu diye genel kitlenin hoşuna giden birşeyin silinmesi yanlış.
Ha hakaret vardır ya da içeriği iğrençtir, mide bulandırır vs. onlar silinir tamam da sırf hoşuna gitmediği için falan raporlayanlar oluyor o da yanlış.

Beğenenler: Caturday

118118
Üye
Ya onu demiyorum, hakaret tarzı şeyleri kimse raporlamasa bile silinmesi gerekiyor tamam da, inci caps resmi atılıyor, 20 kişi beğeniyor, 1 kişi raporlayınca resim siliniyor.

Benim bahsettiğim olay bu.

"Argo/küfür var" denilip spoiler içine alınan resimleri kim niye raporlar yaw? "Küfürden rahatsız oldum" diyorlar bir de, spoileri açmasın o zaman?
kral julienkral julien
Üye
Şikayeti engelleyemeyiz de (var öyle tipler çünkü), moderasyonun dikkate almaması lazım o adamları.
118118
Üye
Onu diyorum işte. 1-2 rapor yüzünden silinmemesi lazım bazı mesajların.
FirewingFirewing
Üye
O konu ile ilgili komik resimlerde bayağı saçma bir muhabbet dönmüş yine, sıcağı sıcağına yazma imkanım olamadı başlığı altında, sonra da unutmuşum. Buraya aktarmanız güzel olmuş ancak akşam döndüğümde daha açıklayıcı bir cevap yazabileceğim.

Şimdilik sadece şu kadarını söyleyeyim. Raporda şikayet edilen içeriğin kurallara aykırı olup olmaması önemli olan. Her rahatsız olunan mesajı silemeyiz zaten. Buluttan nem kapan insanlar var. Edward'ın "Bir kişi bile rahatsız olsa..." mesajı biraz yanlış anlaşılmış.
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Firewing dedi:

O konu ile ilgili komik resimlerde bayağı saçma bir muhabbet dönmüş yine, sıcağı sıcağına yazma imkanım olamadı başlığı altında, sonra da unutmuşum. Buraya aktarmanız güzel olmuş ancak akşam döndüğümde daha açıklayıcı bir cevap yazabileceğim.

Şimdilik sadece şu kadarını söyleyeyim. Raporda şikayet edilen içeriğin kurallara aykırı olup olmaması önemli olan. Her rahatsız olunan mesajı silemeyiz zaten. Buluttan nem kapan insanlar var. Edward'ın "Bir kişi bile rahatsız olsa..." mesajı biraz yanlış anlaşılmış.

Benim raporlanıp da yaptırım uygulanan mesajlarımın akıbetine bakıp söyleyebilirim ki forumda olduğunu sandığınız hayali kuralların dışında olsun olmasın mesaj tek kişi tarafından raporlanırsa yaptırım uygulanıyor. Başlatma şimdi bulutundan neminden. Gördük silinen mesajların ne olduğunu.
118118
Üye
İbrahim kardeş, forumu umursamayan biri olarak oldukça fazla sinirlisin, orgy'de kimse yok şu an sanırım, git de 10 saatlik video aç bari, kafanı dağıt :~DDDDDDDDD
İ. Evrenİ. Evren
Üye
118 dedi:

İbrahim kardeş, forumu umursamayan biri olarak oldukça fazla sinirlisin, orgy'de kimse yok şu an sanırım, git de 10 saatlik video aç bari, kafanı dağıt :~DDDDDDDDD

image

Karşim, forumdan ayrılma vaktin gelmiş.
118118
Üye
İ. Evren dedi:

118 dedi:

image

Karşim, forumdan ayrılma vaktin gelmiş.

image
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Karşim kaslı erkek giflerinden bazı insanlar rahatsız oluyor. Bak banlayacaklar seni. =)
discussioncontroller