Fairy Tail [Anime]
BiqBossBiqBoss
Üye
Sonbahar'da başlayacağına dair nette bir şeyler dönüyor ki en son bölümde "to be continued" denmişti.
isoticisotic
Üye
Fairy Tail X Rave çıkmış ya.
kötü ama.

Beğenenler: BiqBoss

BiqBossBiqBoss
Üye
isotic dedi:

Fairy Tail X Rave çıkmış ya.
kötü ama.

Paralel evrenler ve karakterler olayını sevemedim bir türlü. Extalia bölümleri hariç.
isoticisotic
Üye
Extelia bölümleri güzeldi zaten Fairy Tail'in kendi içinden ve baya bağlantılı olduğundan da bu Rave'le bağlama çabaları çok zorlama olmuş.Onun için pek bir şeye benzememiş zaten.
BiqBossBiqBoss
Üye
O açığıda bir kaç göğüs hoplaması etek uçuşması tarzı basit ecchi şeyler ile örtmeye çalışmışlar ama yememiş.

Beğenenler: isotic

isoticisotic
Üye
O zaten apayrı sinir bozucu konu bölümü kotaramayacağını anlayınca ecchiye bağlayınca kurtarabileceklerini sanıyorlar sanırım.
isoticisotic
Üye
oh be başladı sonunda.
bölüm pek iyi değildi ama açılırlar daha.
Spoiler:
400 yıl çok kısa süre yav keşke bir 1000-2000 yıl falan deselermiş
NesteressNesteress
Üye
Bu aralar çok fazla boş zamanım var. İşsiz işsiz oturacağıma Fairy Tail'a başlamayı düşnüyorum. Ama 170 küsür bölümden gözüm korkuyor biraz. Sizce izlemeye değer mi yoksa yapacak başka bir şey mi bulayım
BonecrusherBonecrusher
Üye
değer. en iyi animeler arasında değil ama gayet zevkli shounen serisi.
one piece daha başarılı shounen olarak, ama onun bölüm sayısı aldı başını gitti olduğu için izlemesi epey zor olur.

Beğenenler: Nesteress

NesteressNesteress
Üye
eheh an itibariyle ilk sezonu bitirdim. Yazacağım şeyler var aslında da şu an uykum var en iyisi yarına bırakayım değerlendirmeyi.
discussioncontroller