Naruto & Naruto Shippuuden
TrenzaloreTrenzalore
Üye
Benim merak ettiğim, manga bitecek gibi duruyor. İleride de filler olacak mı ANBU'dan sonra (Bayadır izlemiyorum animeyi - Power fillerından beri)

Ayrıca Naruto & Naruto Shippuuden koleksiyonu uçtu yine HDD patlayınca. Taka mı depolamak lazım yoksa HorribleSubs mı?
DemifiendDemifiend
Üye
Yönetmeni başka filler olmayacak seri bitene kadar diye duymuştum. Olmaz daha herhalde bitiyor manga. Depolamak için de Taka'dan uzak dur bence HorribleSubs çok iyi. Shippudenin bir sezonunu takadan izledim ve yarı japonca yarı ingilizce olduğu için hiçbir şey anlamadım, koşarak kaçtım takadan diğer sezonlarda :)
TrenzaloreTrenzalore
Üye
Kakashi-san filan olayları varsa doğal olarak çevrilmez. San, senpai, kun eklerini nasıl çevireceksin :D

HorribleSubs fansub bile değil. Adamlar sadece Crunchyroll'dan ripliyor. Yani bir şey yaptıkları yok.
DemifiendDemifiend
Üye
Ah öyle olsa keşke. Cidden cümlelerin yarısı japonca, çevrilebilecek hiçbir terim çevrilmemiş, çoğu şey aynı bırakılmış falan. Diyaloğu anlamak için durdurup iyice okumak gerekiyor neden bahsettiklerini anlamak için :D

Beğenenler: Trenzalore

TrenzaloreTrenzalore
Üye
Tamam da abi ripliyorlar, bir şey yaptıkları yok. Yani yayını veren Cruncyroll vs Taka oluyor aslında. Gayet de kalite kaybı da oluyordur.

Orada haklısın. Bazen ben de anlamıyorum da yıllar geçtikçe indirme yeri azalıyor :P Kaç kere kaybettim Naruto & Naruto Shippuuden serisini hatırlamıyorum bile :P
DemifiendDemifiend
Üye
Ya tamam hiçbir şey yapmasınlar, hatta ben çevireyim ondan riplesinler, takadan daha iyidir. Ben zaten HorribleSubs muhteşemdir 111birbir111 demiyorum :D Sadece öneriyorum. Sen bilirsin yine.
BonecrusherBonecrusher
Üye
ripleseler nolcak riplemeseler nolcak yav.
naruto izlemek istiyorsun, ingilizce altyazılı izlemek istiyorsun, şu an en iyisi horriblesubs, her bölümü çabucak yayınlıyorlar.

problem?
no.

Beğenenler: Demifiend, S0lidGamer

TrenzaloreTrenzalore
Üye

ripleseler nolcak riplemeseler nolcak yav.
naruto izlemek istiyorsun, ingilizce altyazılı izlemek istiyorsun, şu an en iyisi horriblesubs, her bölümü çabucak yayınlıyorlar.

problem?
no.

Ben herkesten önce 114p bile riplesem ben iyi olacağım yani...
BonecrusherBonecrusher
Üye
1080p riple, seni severim

Beğenenler: Trenzalore

TrenzaloreTrenzalore
Üye

1080p riple, seni severim

Öğret ripleyelim :P
discussioncontroller