Oyungezer:2. sayı kol dergim gelmedi
mcprozackmcprozack
Üye
Bende 1 ay önce böyle bir problemle karşılaştığımda bu numarayı aradım.Gerçekten çok yardımcı oldu çıkan yetkili arkadaş.O olmasa param boşu boşuna gidicekti...
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Bu forum beni güldürüyor.
CaturdayCaturday
Üye
mcprozack dedi:

Bende 1 ay önce böyle bir problemle karşılaştığımda bu numarayı aradım.Gerçekten çok yardımcı oldu çıkan yetkili arkadaş.O olmasa param boşu boşuna gidicekti...

Kodumun manyağı benim numaramı veriyor yaw.

Beğenenler: rubyred, mcprozack, Gun, Corax

BonecrusherBonecrusher
Üye
Diabloespada birisinin fake üyesi spam mı geçiyor anlamadim da,

Lan olm manyak mısın forumda normal uyeyiz hepimiz. "Yetkili biri" bulamazsın burda. Telefonla siparis verdiysen o telefonu ariycaksin, ya da Oyungezer dergisinin arkasindaki e-mail adreslerini ariycaksin.
HOXHOX
Üye
bu tarz konularda cidden yardım alabilen oldu mu forum tarihi boyunca yav
diabloespada
Üye
Haram zıkkım olsun o 30 lira sizin kadar şerefsiz bir site görmedim inşallah o haram paranın zararını görürsünüz hakkım haram olsun
mcprozackmcprozack
Üye

Haram zıkkım olsun o 30 lira sizin kadar şerefsiz bir site görmedim inşallah o haram paranın zararını görürsünüz hakkım haram olsun

İnş canım yaaa...
İ. Evrenİ. Evren
Üye
Eleman haklı valla. Dergideki elemanlardan cevap alabilmek amacıyla ciddi ciddi bi' şeyler sormak için geliyorlar foruma bi' ümit , dergideki elemanlar umursamadığı gibi trolleniyorlar bi' de. İbretlik.
GunGun
Üye
30 lirayı da ne yedik he forumcana

Üste edit:

E kaç başlıkta yazdık dergi forumu sallamıyor, buradan yardım alamazsın diye. Tutunmasın o boş ümidine bir zahmet.

Beğenenler: Caturday

İ. Evrenİ. Evren
Üye
Gun dedi:

E kaç başlıkta yazdık dergi forumu sallamıyor, buradan yardım alamazsın diye. Tutunmasın o boş ümidine bir zahmet.

Bu elemanların foruma hiç girdiklerini sanmıyorum. Eleman sorunu yaşıyor o zaman giriyor foruma, direkt başlık açıyor. Bu tür eleman görmez o dergi forumu sallamıyor yorumlarını. Haklı olarak dergideki birilerinin forumda sorularını yanıtlayacaklarını bekler. Derginin forumu olarak bunu beklemek de doğal. Bu forum yoksa ne boka yarıyor?
Bu tartışma kapatıldı.
Aktif Başlıklar
discussioncontroller