Ufak Bir Sorum Var!
SwooshSwoosh
Üye
sahilden tatlış tatlış git 16D ya da 222 ile.
işin e5 tarafında değilse metroyla gidersen çok kanser olursun. metro -> pendik köprüsüne minibüs -> sahile minibüs
SYSCLEANER
Mod
acdervis dedi:

Kadıköy'den Pendik'e kanser olmayacak bir vakitte nasıl giderim?

Otobüs varmış da IETT'nin sitesinde 1:30 saat yazıyor elimdeki süre zaten o kadar. Sabah 9 gibi yola çıkacam.

Metro'nun sonundan nasıl gidilir?

O hatta deniz otobüsü olması lazım bir kontrol et istersen...
skybladeskyblade
Üye
acdervis dedi:

Kadıköy'den Pendik'e kanser olmayacak bir vakitte nasıl giderim?

Otobüs varmış da IETT'nin sitesinde 1:30 saat yazıyor elimdeki süre zaten o kadar. Sabah 9 gibi yola çıkacam.

Metro'nun sonundan nasıl gidilir?

Genelde kullandığım yol olarak, Kadıköy'den metroya binip kartalda inip Ankara yönüne çıkıp Gebze/Harem dolmuşlarına binip Pendik köprüsünde ya da sana neresi yakınsa orda inebilirsin. Hatırladığım kadarıyla içerilere girmiyor. E5 te indiriyor. Uzak kalır mı sana bilemem. Gebze dolmuşları en sık bulabileceğin vasıta o güzergahta saatine bağlı olarak dolu olabiliyor ve genelde de hayvan gibi sürüyorlar ama yine de kullandığım bir ulaşım aracı.

acdervisacdervis
Mod

e5 ten giden otobüsler/minibüsler o kadar sürmemesi lazım. 17 numaraya mı baktın

16, 17 biraz daha kısaymış.

Teşekkür ettim cevap atanlara. Büyük ihtimal metro->taksi yapacam trene gittiğimiz için. Ya da keyfime göre yürürüm. Metrodan 5km sadece. Önceden belirtseymişim treni daha iyi olurdu tabi.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
benim akbil kayboldu yenisini çıkarttım
şimdi eski karttaki bakiyeyi aktarmak için hasanpaşa'ya mı gitmem gerek, yoksa gidelecek başka bir yer veyahut yapılacak bir alternatifi var mıdır?
SwooshSwoosh
Üye

acdervis dedi:

e5 ten giden otobüsler/minibüsler o kadar sürmemesi lazım. 17 numaraya mı baktın

16, 17 biraz daha kısaymış.

Teşekkür ettim cevap atanlara. Büyük ihtimal metro->taksi yapacam trene gittiğimiz için. Ya da keyfime göre yürürüm. Metrodan 5km sadece. Önceden belirtseymişim treni daha iyi olurdu tabi.

16D direkt trenin önünde bırakıyordu:D
kurtkapankurtkapan
Üye

benim akbil kayboldu yenisini çıkarttım
şimdi eski karttaki bakiyeyi aktarmak için hasanpaşa'ya mı gitmem gerek, yoksa gidelecek başka bir yer veyahut yapılacak bir alternatifi var mıdır?

hasanpaşaydı. umarım çok yoktu içinde kardeş...
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
vardı baya da
üşeniyorum gitmeye o kadar yolu
gg paralar
komador
Üye
steam'den metro 2033 redux:bundle aldım 2 oyun 300 mb indirdi.oyun hazir dedi açmaya çalıştım kayıp uygulama dosyasi dedi.sildim tekrar kurdum olmadi.steam'in beta sürümünü yükledim işlemleri tekrarladim olmadi.ne yapabilirim bunun için
metro 2033'e sahip değilim onu mu satın alıcam.
İ. Evrenİ. Evren
Üye
komador dedi:

steam'den metro 2033 redux:bundle aldım 2 oyun 300 mb indirdi.oyun hazir dedi açmaya çalıştım kayıp uygulama dosyasi dedi.sildim tekrar kurdum olmadi.steam'in beta sürümünü yükledim işlemleri tekrarladim olmadi.ne yapabilirim bunun için
metro 2033'e sahip değilim onu mu satın alıcam.

Alakası yok, aldığın ürün halihazırda standalone oyun, ek paket falan değil hani. Bu sorunun nedeni steam'in bi' nedenden ötürü oyunun exe'sine ulaşamamasından kaynaklanıyor. Çözüm için: https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=8676-EFLX-7453
discussioncontroller