Oyungezer Özel: League of Legends
SamsonSamson
Üye
Unkn0wn dedi:

Samson dedi:

Aga bi de iki tane almış, küfür etmemiş, adeta heykelini yaptırmış...

ulan istediğim kadar alırım sana mı sorucam ? para benim okumak zorundamıyım ? hem nerden biliyosun okumadığımı boş zamanlarımda hep dergi okuyorum ben kitap okuyorum eminim bu lafları sen diyerek sen yapmıyosundur sen okumuyosundur dergileri ah bi gerçek hayatta çıksanız sizin gibi ufacık veletleri öldüresim geliyor yaşından büyük insanlara laf atıp uğraşmayı bırak okuluna odaklan abisi.

Sanane lan sümük, ben en iyi okullarda ingilizce tahsil yaptım, edebiyat öğrencisiyim, senden eminim ki çok kitap okumuşumdur, hem de öyle çocuklar için oyun dergileri kitapları da değil, senin anlayamayacağın kapasitede kitaplar.

Sana mı sorucam cahil köylü, benim gibi Türkiye'de hatta Dünya'da az bulunan zeka pırıltılarına gösterilen değer bu işte!!!

Bi daha bak bakalım ufacık velet kimmiş, kimi öldürüyorsun sen barbar adam?

Spoiler:
image
kasapci07
Üye
league of legends 3. sayısını aldım 47. sayfada RP kodunu koymamışsınız yardımcı olurmusunuz ?
kemalakin
Üye
lol 3 syı sipariş verdim kargoma nasıl bakcam
RuBeş
Üye
Dünyanın en kötü, vasat MMORPG'si metin 2 yi baş tacı yapan uğruna cinayetler işleyen bir gençliğin bu oyuna da bağımlı olması beni şaşırtmadı. Teşekkürler kafe kültürü!
CaturdayCaturday
Üye
RuBeş dedi:

Dünyanın en kötü, vasat MMORPG'si metin 2 yi baş tacı yapan uğruna cinayetler işleyen bir gençliğin bu oyuna da bağımlı olması beni şaşırtmadı. Teşekkürler kafe kültürü!

Sanane lan ibiş?
BonecrusherBonecrusher
Üye
Rubeş haklı

SoddorathSoddorath
Üye
Caturday dedi:

RuBeş dedi:

Sanane lan ibiş?

Uuuu yüce ketur'un metin ile gönül bağı varımış. Casual tanrı.

Beğenenler: Trajengya

CaturdayCaturday
Üye
Soddorath dedi:

Caturday dedi:

RuBeş dedi:

Sanane lan ibiş?

Uuuu yüce ketur'un metin ile gönül bağı varımış. Casual tanrı.

Lol ile ;_;

Beğenenler: Trajengya

Sifon
Üye
RuBeş dedi:

image

Beğenenler: Caturday

steeldragonson
Üye
Merhabalar;
Derginizi satın aldım D&Rdan ve az önce açtım pakedini.İçerisindeki kodu kullanmak için girdim fakat "Bu kod daha önce kullanılmıştır" yazısı çıktı.
Oyungezer ile iletişim adresi(mail,vs...) bulamadım ve mecburen bu durumu buradan bildirmek zorunda kaldım.
Konu hakkında ne yapmam gerektiğini forum hesabını açtığım mail ile bildirirseniz sevinirim.

İyi çalışmalar.
discussioncontroller