Oyungezer Özel: League of Legends
steeldragonson
Üye

enayi yerine koyulmak!

doğru, "steeldragonson bu dergiyi alıyormuş, onun rp kodunu iptal edelim" demişler.
aşağılık oyungezer!

*shakes fist*

Evet gerizekalısın evet! Aynı dergiyi aldığında senin de başına aynı şey gelemez hıhı evet haklısın malın önde gideni evet!Türkiyede tüketiciyi düdüklemek senin gibi .öl israfları yüzünden bu kadar rutin işte kıt beyinli . ama haklısın evet, domalmak varken hak aramak neyimize di mi ama !

Beğenenler: Trajengya

TrajengyaTrajengya
Üye
Yazmayayım yazmayayım dedim de, dergiyi sırf o mikko 5 kuruşluk rp için alanlar hakediyor bunu!!!!!!!!!!!!!
steeldragonson
Üye
Neden hakediyor ki? Ürün ortada. LoL ile ilgili rehber niteliğinde bir dergi yapılmış.Koleksiyon olsun diye alınası bir dergi.E dergiyi yapanlar da satışını yapabilmek için üzerine koskocaman "Herkese 7,5TL değerinde 500RP!" yazmışlar.
Şimdi burdan yola çıkıp "hmm...dergi 10 TL ; RP 7,5TL...e ben RPyi zaten alıyorum, yanında bi de dergiyi 2,5TLye almış olurum" diyen adama, sırf bu hesabı yapabildiği için kötülüğü mübah görüyorsan; bence sen çoooook daha beterlerine layıksındır.

CombiningPersonCombiningPerson
Üye
ya ben şeyi merak ediyorum uzun zamandır
OGZ cidden bu kadar sorunlu kod mu dağıtıyor yoksa dergiyi alan bunca insan bir kodu bile doğru yazmaktan aciz mi?

Beğenenler: Bonecrusher

steeldragonson
Üye
Diğerlerini bilemem dostum ama adamlar kodun nasıl kullanılacağını , embesile anlatır gibi resimli mesimli tam sayfa anlatmışlar.Buna rağmen hatalı giren/beceremeyen varsa oyuna da girmesin bi zahmet =)
steeldragonson
Üye

Merhabalar;
Derginizi satın aldım D&Rdan ve az önce açtım pakedini.İçerisindeki kodu kullanmak için girdim fakat "Bu kod daha önce kullanılmıştır" yazısı çıktı.
Oyungezer ile iletişim adresi(mail,vs...) bulamadım ve mecburen bu durumu buradan bildirmek zorunda kaldım.
Konu hakkında ne yapmam gerektiğini forum hesabını açtığım mail ile bildirirseniz sevinirim.

İyi çalışmalar.

Eee oyungezer; n'oldu bizim iş?
SwooshSwoosh
Üye
Trajengya dedi:

Yazmayayım yazmayayım dedim de, dergiyi sırf o mikko 5 kuruşluk rp için alanlar hakediyor bunu!!!!!!!!!!!!!

: D

Beğenenler: steeldragonson

SwooshSwoosh
Üye
Trajengya dedi:

: D

CaturdayCaturday
Üye

Caturday dedi:

Gidip 10 lira verip adam gibi alsaydın rp kardeş.

HADEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

image
image

Sence 10TLlik RPye ne kadar ihtiyacım var ?! Benim derdim RP değil; enayi yerine koyulmak! He eyvallah; senin başına aynısı geldiğinde "olsun lan ben zaten enayiyim oh ne güzel de geçirdiler" diyorsan senin sorunun ;)

KES ULAN PİS FAKİR FOTOŞOPLA YAPMIŞ.
HEM GÖRGÜSÜZ HEM FAKİR ŞUNA BAKIN!
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
sen dersini almadın mı hala ya??
discussioncontroller