Oyungezer Özel: League of Legends
BonecrusherBonecrusher
Üye

Evet gerizekalısın evet! Aynı dergiyi aldığında senin de başına aynı şey gelemez hıhı evet haklısın malın önde gideni evet!Türkiyede tüketiciyi düdüklemek senin gibi .öl israfları yüzünden bu kadar rutin işte kıt beyinli . ama haklısın evet, domalmak varken hak aramak neyimize di mi ama !

ne diyon sen la :D
BonecrusherBonecrusher
Üye

ya ben şeyi merak ediyorum uzun zamandır
OGZ cidden bu kadar sorunlu kod mu dağıtıyor yoksa dergiyi alan bunca insan bir kodu bile doğru yazmaktan aciz mi?

ben "abi kod yanlış oldu dediğinde yeni kod veriyorlarmış bi dene şansını" olayını düşünüyorum.
MosquéteroMosquétero
Üye
sa
jeffdayjeffday
Üye
RedBeard dedi:

Neden bir Lol haterlığı var anlayabilmek mümkün değil.

İnsanlar Leauge of Legend'ın ne kadar iyi olduğunu bir türlü hazmedemediler. Dota diye tutturanlar heryerde. Boynuz kulağı geçer sözü çok doğru.

Beğenenler: Trajengya

BonecrusherBonecrusher
Üye
evet hep onun yüzünden.
kıskananlar çatlasın xd
TrajengyaTrajengya
Üye
jeffday dedi:

RedBeard dedi:

İnsanlar Leauge of Legend'ın ne kadar iyi olduğunu bir türlü hazmedemediler. Dota diye tutturanlar heryerde. Boynuz kulağı geçer sözü çok doğru.

image

Beğenenler: Bonecrusher

CaturdayCaturday
Üye
jeffday dedi:

RedBeard dedi:

Beğenenler: Astus

gatu45gatu45
Üye
Alırken undefined fonksiyon VALID_EMAIL () Çağrı /home/seti/storeapp/application/modules/store/controllers/store.php hattında 714 Bu Hatayı Alıyorum Yardım Lütfen :(
gordonjackgordonjack
Üye
almadan olmaz. basılı dergi candır. poster daha da candır.
AstusAstus
Üye
Kesinlikle
discussioncontroller