Fairy Tail [Manga]*Spoiler Yuvası*
KyuSecKyuSec
Üye
Forumda takip eden kaldı mı ?
Son bölümler itibariyle Natsu önüne gelen herkese tek atıyor.
BonecrusherBonecrusher
Üye
takip ediyorum da bu işin sonu ne olcak bilmiyorum. 10 en güçlü büyücü seviyesinde takılıyor velet :D
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Askere gitmeden önce kaçıncı sayıdaydım hatırlamıyorum. =D
KyuSecKyuSec
Üye
KyuSec dedi:

Forumda takip eden kaldı mı ?
Son bölümler itibariyle Natsu önüne gelen herkese tek atıyor.

Spoiler:
Natsu Zeref'e de tek attı. Tek sayılmayabilir aslında ama Zerefte bir bölümde yenilecek adam değildi. Adam çizmeye mi üşeniyor nedir.

NeOzguRNeOzguR
Üye
Çok uzun süredir yaklaşık 3 yıldır okumuyordum Fairy Tail'i. Bir okuyayum dedim. Animesi çıkan bölümleri olsa bile 200'den yardırdım ve güncel bölüme geldim.

Çok özlemişim onu belirteyim ilk önce. Sonra Hiro abi ilk günlerine nazaran olayları biraz çetrefilleştirmiş, karakterleri öldürmeye varan kadar durumlara ulaşmış. Karakterlerin gelişimleri de -özellikle Wendy- güzel işleniyor. Her türlü shounen klişesine sahip ama her türlü zevkli. Belli bir kalitenin üstündeliği zaten tüm dünyada bu kadar tutulmasından belli. Güncel bölümler hakkında yazacağımdan koda geçiyorum.

Spoiler:
Alvarez kısmı başladı, şu ana kadar ilginç de gidiyor. Yalnız güç durumlarının neredeyse en tepeye ulaşması manganın geleceğini biraz sorgulatıyor bana. Mangaka zaten te Tartaros kısmından önce bile farklı "kıta" olayını işin içine sokmaya çalışıyordu. Fairy Tail zaten Fiore'nin en büyüğü olduğunu kanıtladı. Ama sanırsam tüm Ishgar kıtasının da en büyüğü çünkü FT ve bildiğimiz loncalar haricinde Alvarez işgâline karşı koyan kimse yok.

Buradan da gelmek istediğim nokta manga bitmezse ne olacağı? Lucy Aquarius'u arayacak burası netleşti. Zeref ya da Acnologia büyük ihtimâlle yok olmayacak ama ortaya nasıl bir sonuç çıkacak? Bizim zaten hayvanlaşmış lonca üyeleri bu kısmı geçerlerse daha ne kadar güçlenecekler ve daha da önemlisi kapışacak düşman kalacak mı?

Diğer kıtalarda yaşananlar vs. hikâyeyi ilerletebilir ama güç dengesinin dediğim gibi neredeyse tavan yaptığı bir durumda daha ne kadar fazla güçlü düşmanlar bulunabilir? Yoksa Aynı Grimoire Heart'taki gibi "daha da güçlüsü olamaz" yanılgısı mı yaşıyorum bilmiyorum.

Bakalım neler olacak Alvarez kısmı bitince. Yalnız baya sürecekmiş gibime geliyor bu kısım. 100 sayı olursa şaşırmam.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Bunun Zero adında mangası var. FT loncasının kuruluş hikayesini anlatıyormuş. Aylık yayınlanıyormuş.
isoticisotic
Üye
Zero bitti ya. Ice Trail vardı bir de ikisi de bitti. Şimdi animede Zero hikayesini veriyorlar zaten ana manga biraz daha ilerlesin diye. Muhtemelen sonra da Ice Trail'ı verirler.
Yeni soluk geldi animeye Zero'yla ama güzel oldu.

Beğenenler: MAVİSAKAL

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Spoiler:
Yeniden başladım. Bayağı heyecanlı şeyler oldu. Ejderhalar ortaya çıktı. Igneel ve Acnologia dövüştü. Igneel öldü tabi. Ama ölmeden önce Acnologia'nın kolunu kopardı. O kopan kolu Natsu kendine aldı, çünkü sağ kolu sarılı ve kolun büyük bir sır olduğunu söyledi. Bu arada Acnologia'nın insan formunu gördük, bayağı iyiymiş. Güncele yetişmeme az kaldı ama bir kaç spoiler yedim. Bu arc da bayağı ölüm olacak sanırım! Manga bu arc'dan sonra final yapacakmış gibi sanki. Zeref yenilirse bir başka nihai güç çıkmaz sanırım.

Animeside ara vermiş. 3.sezon büyük ihtimalle 2017'de başlar.
PotterPotter
Üye
valla tırt gidiyo bence
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Valla ben uzun zamandır okumadığımdan feci heyecan yaptım. Zaten FT hiç bir zaman şahane bir manga olmadı.

Bu arada

Spoiler:
Ichiya ikidir adamların götünü kurtarıyor. Adamsın Ichiya! <3 </div>
discussioncontroller