Fate Serisi
keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
hayat adil değil.
zeroda çok şerefsiz vardı
owleyesowleyes
Üye
Shirou ezik değil yav. Ha mage olarak tam anlamıyla patates ama, dövüş kabiliyetleri çoğu magein hayal bile edemeyeceği bir seviyede. Karşısında durabilecek pek mage yok. Bir kere Unlimited Blade Works diye bir Reality Marble a sahip. Aşırı OP bir şey bu. Sadece açarken yüklü bir mana tüketiyor. Ve bir kere açtım mı, Gılgamış'ın Gate of Babylon isimli noble phantasmının aksine her silah summonlıyışı için mana falan da gerektirmiyor. Adı üstünde "Unlimited Blade Works"

Ha ayrıca normal kopyaladığı silahları sadece görüntü olarak kopyalamıyor, aynı zamanda kullanıcısının özelliklerine de sahip oluyor. Tek sıkıntısı, Kiritsugu'nun ona bir magic crest bırakmamış olması. Normal mageler mana dengesi ve aktarımını, magecraftı, bu ailelerinden aldıkları magic crest ile yaparlar. Ama işte Shirou'da böyle bir magic crest yok. Her seferinde o magic cresti baştan oluşturmak zorunda kalıyor ve onun için başlarda ezikmiş gibi görünüyor. Yani mana kontrolü sağlamış bir Shirou, kopyaladığı silahların sahiplerinden gelen özelliklerle Servant seviyesine falan yaklaşıyor. Mesela en son bölümde Saat Kulesi'de eğitim görüyor Shirou. Oradaki mageler 5. Kutsal Kase Savaşı'nda Gılgamış'ı yendiğini bilseler, bayağı bildiğin secde ederler Shirou'ya :D Ayrıca siz pek sevmemişsiniz Shirou'yu ama, diğer forumlarda ve 4chan'de çok seviliyor benim gördüğüm kadarıyla :D

Chantı da çok gaz

I am the bone of my sword
Steel is my body and fire is my blood
I have created over a thousand blades
Unaware of loss, Nor aware of gain
Withstood pain to create weapons, waiting for one’s arrival
I have no regrets. This is the only path
My whole life was Unlimited Blade Works

Beğenenler: S0lidGamer

S0lidGamerS0lidGamer
Üye
Güçsüz olmadığından değil (güçlü de zaten dediğin gibi ama seri boyunca açamıyor göstermiyor potansiyelini bir Gilgamesh dövüşünde oluyor ondan sonra da anime bitiyor :( ) ama yaptığı hareketler davranışlar hoşuma gitmiyor o da nefret seviyesinde değil hoşlanmıyorum sadece. Bide animede onu seslendiren arkadaş genelde karizma cool boyları seslendiren arkadaş olunca böyle kahraman bir tipe pek uymuyor sinirimi bozuyor biraz. O sözlerin hastasıyım valla :D
S0lidGamerS0lidGamer
Üye
Spoiler:
image

Biri bana şundan alsın :) İnşallah Heaven's Feel'den sonra Fate/Apocrypha'yı anime yaparlar :)
Üye
lan novelları mı oynadın yoksa!!
S0lidGamerS0lidGamer
Üye
Yok oynamadım :) Neden böyle bir tepki verdin ki ? :D
Üye
Öyle bir hava sezdim
S0lidGamerS0lidGamer
Üye
Tarihte ''Tanrının Kırbacı'' lakabındaki birinin(hadi kız olmasını geçtim) bu tipte ve Saber olması(ben bir Berserker olmasını beklerdim yani) bir beni mi şaşırttı acaba ? Koskoca Hun hükümdarında gökkuşağı gibi kılıcın ne işi olur be ? :D

Spoiler:
image
S0lidGamerS0lidGamer
Üye
Yeni event geldi Tamamo çıkarma vakti :D Fate Grand Order oynayan var mı aranızda ?

RedBeardRedBeard
Üye
Yeni izleyecek bir vatandaş hangi sırada izlemeli Fate serisini?
discussioncontroller