Alpha Protocol
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
alpha protocol'de daha önce düzgün konuştuğun karaktere başka bir oynayışında atar yapsan bile farklı bir deneyim sunabilir, o yüzden sıkıcı olmaz sanıyorum baştan oynaması
SoddorathSoddorath
Üye
Sadece sonlar değil yav çeşitli olan, kime nasıl davrandığına göre değişik değişik şeyler çıkıyor ortaya. Geçenlerde biri bir vidyo atmıştı, öfkeli dengesiz bir Michael Thorton ne güzelmiş öyle ilk defa görmüştüm.
RidygoRidygo
Üye
Ben şu an tüm dişilere yürüyorum. -1 Rep alırsam load checkpoint yapıp +1 yapan dialoğa oynuyorum. "Öyle oynanır m?" diyeceksiniz ama rahatsız oluyorum -1 görünce :D
SoddorathSoddorath
Üye
Can sıkıcı o -1'ler. Ama hatunların karakterlerine göre tepki vermesi olayı baya iyi. Önceden tanımadıysan ya da tahmin edemiyorsan rep'ler gidiyor.

Mmms zi.
Spoiler:
image
JulianneJulianne
Üye
Recruit - Veteran zorluklarında bile senaryoda oynama oluyor herifin tecrübesinden dolayı (söyledikleri, seçenekleri, tepkileri falan değişiyor). (:
NeOzguRNeOzguR
Üye

alpha protocol'de daha önce düzgün konuştuğun karaktere başka bir oynayışında atar yapsan bile farklı bir deneyim sunabilir, o yüzden sıkıcı olmaz sanıyorum baştan oynaması

Soddorath dedi:

Sadece sonlar değil yav çeşitli olan, kime nasıl davrandığına göre değişik değişik şeyler çıkıyor ortaya. Geçenlerde biri bir vidyo atmıştı, öfkeli dengesiz bir Michael Thorton ne güzelmiş öyle ilk defa görmüştüm.

Aslında oynamamamın sebebi biraz garip gelebilir. Şöyle ki; meselâ ben RYO'da ya da çoklu sonu olan oyunlarda bir yol seçtim ya tamam. O oyunda benim yolum o. Ben o oyunu o yolla hatırlayacağım işte. Tekrar yapamıyorum. Çünkü hiç bir şekilde içime sinmiyor öteki oynayışımdan farklı kararlar vermek. Ha diğer yolları felân çok merak ediyorsam videosunu izlerim ki genellikle onu da yapmam. Ne oynadıysam o işte benim için.
JulianneJulianne
Üye
Eveet, 1 yıl geçmeden bu oyunu da övelim. Sie bacıya laf atanlar kurusun dsfasdf. (:

Beğenenler: keldorn_thepaladin

DarkSoul47DarkSoul47
Üye
OGZ geçenler de büyük umutlar beslenip fos çıkan oyunlar gibi bir galeri hazırlayıp AP'yi de listeye sokmuştu.

meh. O sırada yıllık övgümü yapacaktım ama unutmuşum şimdiye kısmetmiş.
hebelehoohebelehoo
Üye
Hee forumda da bu oyunu herkes kadar sev(e)meyen bir tek ben varım ya.

Spoiler:
Sonu özellikle büyük hayal kırıklığıydı. Son boss dövüşü diyelim.
FaironFairon
Üye
Sonu mu? Oyunu iyi yapan şey sonuydu. Daha çok yaptıklarının sonuca etkisi.
discussioncontroller