Elveda ve bütün o balıklar için teşekkürler!
MosquéteroMosquétero
Üye
Otostopçunun Galaksi Rehberi referansı

Beğenenler: Baueltz

FirewingFirewing
Üye
Üzüldüm açıkcası. Well, reasons.

Teşekkürler, dışardan bakınca pek anlaşılmasa da ciddi anlamda feragat isteyen bu uğraşıyı uzun zaman boyunca sürdürdün. Evet sonuçta görevimdi diyebilirsin ancak malesef pek değeri bilinmiyor böyle şeylerin çoğu zaman. İnsanlarla uğraşmak yıpratıcı, sanal ortamda olması çok da fark yaratmıyor. Forumda var olmak keyifli evet ama idare etmek zorunda olmak için aynı şeyi söylemek biraz zor; sen söyleyebiliyorsan ne mutlu, umarım aynı şeyi söyleyebilecek başkaları da olur.
oropheroropher
Üye
Firewing dedi:

Üzüldüm açıkcası. Well, reasons.

Teşekkürler, dışardan bakınca pek anlaşılmasa da ciddi anlamda feragat isteyen bu uğraşıyı uzun zaman boyunca sürdürdün. Evet sonuçta görevimdi diyebilirsin ancak malesef pek değeri bilinmiyor böyle şeylerin çoğu zaman. İnsanlarla uğraşmak yıpratıcı, sanal ortamda olması çok da fark yaratmıyor. Forumda var olmak keyifli evet ama idare etmek zorunda olmak için aynı şeyi söylemek biraz zor; sen söyleyebiliyorsan ne mutlu, umarım aynı şeyi söyleyebilecek başkaları da olur.

Bunu such a big deal haline getirmek istemiyorum ama, bir sürü insanın OGZ forumunu bitme noktasından yeniden içinde keyifli zaman geçirilebilir bir yer haline getiren kişi olarak beni göstermesi yeterince mutlu etmişti beni, bunun verdiği mutluluk bile fazlasıyla yeterli..
Ha bir o kadar da içine ettiğimi düşünen var, o da ayrı konu :)

Beğenenler: muhammet93

VattghernVattghern
Üye
ogz forumu hala bitme noktasında değil mi? ne zaman kurtuldu?

ben çeşitli rakamları merak ediyorum, foruma gün içerisinde atılan mesaj sayısı ya da açılan konu sayısı, giriş yapan üye sayısı falan.
bu sayılar son 4-5 sene içerisinde sürekli azalmaya devam etmedi mi? bundan 2 sene öncesine kıyasla bariz bir aktivite sorunu var forumda, hele 4-5 sene öncesine bakılırsa foruma ölü demek yanlış bile değil.

forumda onlarca moderatörün olduğu dergi yazarlarının bile yer yer aktif bulunduğu primetimeda 250 küsür üyenin aktif olduğu dönemlerden bahsediyoruz.
oropheroropher
Üye
Vattghern dedi:

ogz forumu hala bitme noktasında değil mi? ne zaman kurtuldu?

ben çeşitli rakamları merak ediyorum, foruma gün içerisinde atılan mesaj sayısı ya da açılan konu sayısı, giriş yapan üye sayısı falan.
bu sayılar son 4-5 sene içerisinde sürekli azalmaya devam etmedi mi? bundan 2 sene öncesine kıyasla bariz bir aktivite sorunu var forumda, hele 4-5 sene öncesine bakılırsa foruma ölü demek yanlış bile değil.

forumda onlarca moderatörün olduğu dergi yazarlarının bile yer yer aktif bulunduğu primetimeda 250 küsür üyenin aktif olduğu dönemlerden bahsediyoruz.

Zaten ben de 4 sene öncesinden bahsediyorum. Her gün penis fotoğrafları vs paylaşılan bir yerdi o zamanlar :)

Edit: Anyway, şöyleydi, böyleydi toplarına hiç girmek istemiyorum. Farewell'imin tadını çıkarıyorum...

Beğenenler: phd

isoticisotic
Üye
ELVEDA KOCA YÜREKLİ ADAM
keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
Neey!
Ay ne oldu. Şimdi kim öldü kim kaldı admin kim?
isoticisotic
Üye
Admin veya moderatör yok artık anarşiyle yönetilecek forum
image

Beğenenler: keldorn_thepaladin, dodger

keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
N-no ban?
FaironFairon
Üye

N-no ban?

Dene bakalım bir.