One Piece [Manga] *Spoiler Yuvası*
Solid SnakeSolid Snake
Üye
Spoiler:
ne bölümdü yau. bir sayıda bu kadar bilgi epeydir edinemiyorduk. acaba wano'nun bu durumu luffy'nin kararını değiştirecek mi yoksa yine de önce düğün basmaya mı gidecek. ama her ikisini de bir şekilde indireceği kesinleşmiş oldu böylece, teach'i de say yonkou'dan üçü var daha önümüzde. bu arc'ı sevdim yalnız, hem karakterler iyi hem de izole bir ada beklerken aksine bir ton şey öğreniyoruz.
Solid SnakeSolid Snake
Üye
bir soru
Spoiler:
tamam, kozuki ailesi ile poneglyph ilişkisi biliniyor olabilir ama yonkou crimson poneglyph'in önemini nasıl öğrendi? roger korsanları içinde bir hainin olması dışında başka bir ihtimal gelmiyor aklıma.
PotterPotter
Üye

bir soru

Spoiler:
tamam, kozuki ailesi ile poneglyph ilişkisi biliniyor olabilir ama yonkou crimson poneglyph'in önemini nasıl öğrendi? roger korsanları içinde bir hainin olması dışında başka bir ihtimal gelmiyor aklıma.

Spoiler:
sanmiyorum oyle bisey oldugunu. Yoksa lordun eslik ettigini de nerden ogrendi? Daha derin bisey vardır. Benim aklima takilan skypia da not dusmustu roger, crimsonlar rogerın elinden cikmis olmalı. Sarıları lordun ailesi yapiyordu D. ye olanları gorunce ya da D ile lordun ataları poneglyphleri yazmaya silahlar vs karar verdi. Bunu ogrenen roca da rafteli not dustu. O kayip olanin kayip oldugunu sanmiyorum pek ama orj yerine kopyasini gorebiliriz. Ayrica cay partisine kimse gelmemezlik edemiyorsa kaidouyu da orada gorecegiz demektir. Yeri geldiginde yonkoularin savasmadan oturup sohbet ettiklerini de biliyoruz zaten. Luffy hepsiyle ayni anda kapisabilir mi bilemiyorum sahsen bence daha gormedigimiz teknikleri var.tokat yiyen kid luffy e yardimci olur mu acaba. Shanks gostersinler ayrica artik. 2 yildan sonra bi onu gormedik gibi.

Beğenenler: Solid Snake

PotterPotter
Üye
Cok kagit uzerinde konusuyorum bu arada
Solid SnakeSolid Snake
Üye
819
Spoiler:
Kaido ile shogun ayrı kişilermiş, önceki sayıda tam anlaşılamıyordu. Eğer shogun o makamı gücüyle elde ettiyse bizimkilerin işi daha da zorlaştı, ki bildiğim kararıyla shogun unvanı güçle elde ediliyor. Bu arada eğer Jack, Zou'yu düşüremeden bizimkilerle karşı karşıya gelirse çıkamaz oradan. Inu ve Neko karşısında zor duruyordu, şimdi bir de Luffy ile Law işin içinde.
YacatismaYacatisma
Üye
muhtemelen zoro hacı mevzu bende diyecek ve lufi ile pekomu yollayacak big moma.
PotterPotter
Üye
Spoiler:
YAZ BANKO LUFFY TEK ATAR JACK'E

Spoiler:
:P
PotterPotter
Üye

Spoiler:
image

ODA NİFAK TOHUMLARINI EKMEYE DEVAM EDİYOR

Spoiler:
image

Spoiler:
luffy sonra zunisha'yı duyuyor sanırım
Danka FunkaDanka Funka
Üye
Ne sayıydı be arkadaş! Usopp'la beraber şu duyguyu tamı tamına paylaşıyorum:
Spoiler:
image
Solid SnakeSolid Snake
Üye
Spoiler:
Oda bir sene boyunca tayfanın diğer tarafını anlatacak anlaşıldı, Zoro'ya veda edin :-D . Bir de şu rota muhabbetini özetleyebilecek olan var mı, kafam karıştı orada.
discussioncontroller