One Piece [Manga] *Spoiler Yuvası*
Tplayer
Üye
Rota muhabbeti.
Spoiler:
Benim anladigim sey log pose u takip edince butun yollar tek bir noktada birlesiyor, fakat birlestigi yer Raftel degil. Onun yerine birlestigi yerde poneglyphlerle ilgili ipuclari var. Ipuclarini bulduktan sonra geri donup butun grandline i arayarak kirmizi poneglyphleri bulmaya calisman gerek.
Tayfa son adaya ulasmadan kirmizi poneglyphleri ogrendigi icin log pose u takip etmek sanirim onlar icin gereksiz oldu.

Beğenenler: Solid Snake

joseph fouchejoseph fouche
Üye
acaba bu ninjalar'ın şu vatandaşla bir bağlantısı çıkacak mı
http://onepiece.wikia.com/wiki/Kumadori
cati123cati123
Üye
Zou arc bitecek ve yeni bir arc başlayacakmış bu hafta.
Solid SnakeSolid Snake
Üye
Nereden okudun hocam? Gerçi öyle olacağa benziyordu zaten.
cati123cati123
Üye
Jump yayınlamış. Arcın adı 4 yonkoya karşı olcakmış. Sonlara doğru ilerliyor seri.
Solid SnakeSolid Snake
Üye
Oha, ulan niye hızlandırdı birden bu kadar... Editörlerin Oda'ya laf söyleyebilecek durumda olduğunu sanmıyorum, sınırsız kredisi var dergide. Kendi kararı belli ki, ama neden...
PotterPotter
Üye
4 yonkoya karşı olması bişey ifade etmez ya. Nu kadar kisa surdugune gore zou arc ı sadece düğünlük bi arc da görebiliriz. Hem yonkou sisteminin yikilmasinin sondan cok bas olarak goruyorum dusunsene warlordlar da syni şekilde gitti. Whitebeardı oglu oldugunu iddia eden tip yok ortada
RedBeardRedBeard
Üye
Arc adı değildir muhtelen, Saga adıdır o. Ki çok normal, yeni dünya'nın yarısına kadar geldiler neredeyse.

The New World Saga 5-6 yıl kadar sürdü. Bu Saga'da aşağı yukarı aynı sürer desek, 4 Emperor sonrası olayları falan da düşününce kafadan bi 10 yıl vardır herhalde eheh.
cati123cati123
Üye
image
1 Nisan şakasıda olabilir kanmayın. :D
Solid SnakeSolid Snake
Üye
Spoiler:
Apoo, Kaido'nun emrine girmiş :( . Diğerleri ne yaptı acaba.
discussioncontroller