Mob Psycho 100
YacatismaYacatisma
Üye
image

One'nin One Punch Man'den önceki manga serisi animeye uyarlanıyor, ahanda trailer.

Solid SnakeSolid Snake
Üye
animesini hala izlemedim de bu one punch man'in bu kadar hayvani bir popülariteye erişmesi bana baya garip geliyor. one gibi sıradan bir gag mangakasının böyle bir hayran kitlesine ulaşması da piyango tutturmak gibi bir şey adeta. zamanında makai no ossan diye benzer kafada bir serisini çevirmiştim, hani kendini okutuyordu ama azıcık bile orijinal veya yenilikçi bir tarafı yoktu. opm için de aynı şekilde düşünüyorum, serinin içinden murata'nın çizimlerini çıkardığımızda, yani orijinal halini ele aldığımızda, hiçbir özelliği kalmıyor esasında. anime uyarlamasında da madhouse'ın benzer bir etkisi olmuştur diye tahmin ediyorum. yani bir gag serisini alıp efsanevi çizimlerle donatırsan elbette ortaya ilginç bir şey çıkacaktır. kısacası çok pis gıcık kapmaya başladım one'ın bu başarısından.
Zodiac
Üye
opmnin gazi ile yapmislar diye dusunmustum ama alakasi yokmus. opmyi sevdiyseniz mutlaka izleyin cok guzel bence.

Beğenenler: keldorn_thepaladin

keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
Mob daha iyi be.
isoticisotic
Üye
çıktığından bile haberim yoktu yav bakayım.
kaç bölüm olacak bu çok olmaz inş
TwinSoulTwinSoul
Üye
Şimdilik 12 bölüm olarak gözüküyor yavaş başlamıştı ama son bölümlerle baya toparladı 2. sezonda gelsin zaten, kaliteli serilerde 12 bölüm çok kısa oluyor tadı damağında kalıyor insanın.
HOXHOX
Üye
hori fakku çok güzelmiş bu yav opm vaybında aynı 100
discussioncontroller