One Piece [Anime]
PotterPotter
Üye
animeyi oda mı çiziyor ki? timeskipten sonra odanın osu yok
RedBeardRedBeard
Üye
Her ne kadar güncel bölümler olmasa da manga'ya alışmak için renklendirilmiş versiyonu okumak birebir;

http://kissmanga.com/Manga/One-Piece-Digital-Colored-Comics
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Yeni film "One Piece: Heart of Gold" internete düşmüş.
maviasuramaviasura
Üye
evet birde heartsız gold versiyon filmi varmış :)
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Bu Prequel di. Asıl film ne zaman gelicek acaba.
PotterPotter
Üye
arkalarda bulamadım da söylemişimdir diye luffy doflamingoyla kapışırken düşündüğüm gibi tüm gücünü kullanmamış :D

bu sayıda

Spoiler:
kong gatolingo gördüm raw'unda
checterchecter
Üye
Potter dedi:

arkalarda bulamadım da söylemişimdir diye luffy doflamingoyla kapışırken düşündüğüm gibi tüm gücünü kullanmamış :D

bu sayıda

Spoiler:
kong gatolingo gördüm raw'unda

Aslında bunda tahmin edilmeyecek birşey yok. Kong Gattling Gun işe taramadığı zaman biir sonraki saldırısı büyük ihtimalle kong riffle olacak. Eğer oda işe yaramazsa Kong Red Hawk olacak. Eğer Oda işe yaramaz ise Kong Elephant Gun gelecek. Eğer oda işe yaramaz ise Kong Elephant Gattling Gun gelecek. Eğer oda işe yaramazsa Kong Riffle gelecek. Eğer oda işe yaramaz ise...

Bu iş bu şekilde gidecek. Luffy her zaman yeni bir seviye atladımı o seviyede önceki tekniklerin aynısını yaptı. Sadece bir iki teknik ekledi zamanla saldırılarına. Enel'e karşı Riffle, Hody Jones'a karşı Red Hawk gibi.
PotterPotter
Üye
mesele o değil yav. kasten bekletiyor kendini. geçen hawk gatling'de vardı onda pek şaşırmadım da kong gatling'i görünce gear 5'ı tuttuğu olasılığı benim için arttı. çalışmamışsa bile kafasında bi kurgu vardır. rayleigh yonkou'larla baş etmesi konusunda uyarmıştır onu. 1.5 sene ordaydı hakiyle ilgili 3-4 ay yetiştirse gerisi pratik. gear 4'te hakiliyken hala lastik nasıl kaldığını açıklamadılar. awakening'in farkında olan doffy'nin buna şaşırması farklı bir şey olduğunu gösteriyor.
checterchecter
Üye
Sürekli seyahat ve savaş ile geçirdiği ilk bir senesinde Luffy Gear 2 ve Gear 3 tekniklerini bulmuştu. 2 sene full antrenmanda sadece Gear 4 bulduğunu bende sanmıyorum. Gear 5 kesin vardır ancak bu seferde şöyle bir olay çıkacak ortaya. Eğer Gear 5 varsa neeen Dof'a karşı kullanmadı. Dof'a karşı ne kadar zorlandığını ve neredeyse hepsinin ölümden bir kaç saniye ile kurtulduğunu biliyoruz. Eğer Luffy Dof'u indirmese hepsi kıymaya dönedekti tellerin arasında.

Şimdi Luffy'nin elinde Gear 5 var ise bunu neden Dof'a karşı kullanmadı. Aamanında Gear 3 için güzel bir handikap bulmuştu Oda. Gear 3 de ne kasar vakit geçiriraen o kadar süre cüce kalıyordu. Gear 4'te ie 10 dakika ölü gibi oluyor hakisi tükendiği için. Gear 5'te nasıl bir handikap olacak ki kullanmamasını mantıklı gösterecek.
Danka FunkaDanka Funka
Üye
Kullandığı sürenin x katı kadar ömründen falan gidebilir. Bu tarz bir şey beklemiyorum desem yalan olur. Luffy One Piece'i bulduktan sonra çok fazla yaşayacağını da zannetmiyorum bu arada.
discussioncontroller