Alpha Protocol
hebelehoohebelehoo
Üye
Spoiler:
ya o sondaki boss dövüşü, oraya varana kadar 500 adam öldürmek zorunda kalmamız oyunun geri kalanına göre çok eğreti duruyordu.
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Oyunun en vasat yönü aksiyon kısımları zaten ve hebele'nin dediği gibi final bölümüz azıcık tatsızdı.

Spoiler:
Ne yaparsam yapayım o bölümde bir türlü gizlilik kasamamak sıkıntılıydı en çok. Özellikle Sean Darcy dövüşü falan bezdiriyordu

Ama yine de çok sağlam oyundu yav. Bir ara tekrar oynamak lazım.

Beğenenler: hebelehoo

QuendarthQuendarth
Mod
Verdiğiniz kararlara göre en sonda savaştığınız boss değişiyor.
__skytalker____skytalker__
Üye
Çok övüldüğü diye kurayım dedim de ne dertli oyunmuş yav. Önce mouse hareket ettirdikçe takılmalar oluyordu onu halledeyim dedim, netten birşey buldum yaptım ama bu sefer de loadingde takılıyor oyun. Buna birşey bulamadım. Var mıdır bu sorunu yaşayan?

Edit: Tamam takılmıyormuş ama uzun sürüyormuş. Denediğim çözüm de kısmen işe yaradı.

MinSmoothedFrameRate=20
MaxSmoothedFrameRate=30

UseBackgroundLevelStreaming=false
OnlyStreamInTextures=true
OneFrameThreadLag=False

Bunu yaptım, eskisi kadar rahatsız etmiyor ama mükemmel de değil. Daha iyi bir çözüm var mı? Yoksa da oynanmayacak gibi değil, meraktan soruyorum.
QuendarthQuendarth
Mod
Bildiğim kadarıyla bu çözümden daha iyisi yok, bununla ne kadar düzelirse artık. Benim eski PC'de tamamen düzeliyordu ama geçen oynadığımda dediğin gibi tam düzelmedi. Ama alt+tab yapıp oyuna geri dönünce çok daha kötü oluyor onu söyleyebilirim.

Bir de ölünce otomatik olarak en son save'den devam etme seçeneğini seçme, load game menüsüne girip oradan seç. Yoksa bir sürü yeni bug ortaya çıkıyor.
Üye
Patch yayınlanmadı da ondan m bu kadar kötü yorum aldı oyun? Baya kasıntı bi oyun bekliyordum ama akıyor gameplay. Bi dialog sistemi garip geldi ama alışacaz ona da artık.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Oyuna patch'ler çok geç geldi. İlk çıkışı felaket bug doluydu((muş) ben de patch'lendikten sonra oynadım).
Üye
Steam versiyonunda patch'ler dahildir diye tahmin ediyorum. Ayrıca indirmem gereken birşey var mı?
Danka FunkaDanka Funka
Üye
Oyuna patch geldiğinden haberim yoktu şahsen. Sega oyunu resmen yetim bırakmıştı benim hatırladığım, yamalamalarına falan izin vermemişti. Ağır underrated kaldı cağnım oyun. :D
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
gelmedi peç. reviewcilerin mallığı oyunun kötü puan alması

diyalog sistemi gameplayden çok daha güzel zaten önemli kısmı o

Beğenenler: Gun

discussioncontroller