Naruto & Naruto Shippuuden
BonecrusherBonecrusher
Üye

Beğenenler: Trenzalore

TrenzaloreTrenzalore
Üye

Çok uzun geldi ya :P Bende o kadar sabır yok :D Bir de Crunchyroll'a üyelik lazım :P
BonecrusherBonecrusher
Üye
All-Access Guest Pass - 48 Hours var vereyim mi? 26 April'de Expire olcakmış

Beğenenler: Trenzalore

TrenzaloreTrenzalore
Üye

All-Access Guest Pass - 48 Hours var vereyim mi? 26 April'de Expire olcakmış

Cık :D Hem yine indiriyorum Naruto Shippuuden'i :D Bir de normal yerlerde bulamazsam, anime-access'e para verip Naruto'nun serisinin fillerlarını indireceğim :P
TrenzaloreTrenzalore
Üye
Arkadaş, yetti bu kadar uzatmak. Her bölümde ayrı bir flashback.
S0lidGamerS0lidGamer
Üye
Bitmek üzere ilk Naruto :D Shippuuden'e geçmem diyordum da bu gazla sanırsam sınav döneminde geçirtecek bana. Üniversiteyi kazanamazsam senin suçun Kishimoto !! :P
CyroCyro
Üye
Pierrot yine sıçmanın bir yolunu bulur diyordum ama adamlar yapmış be.

Hele 477 bayağı iyiydi.
TrenzaloreTrenzalore
Üye
Cyro dedi:

Pierrot yine sıçmanın bir yolunu bulur diyordum ama adamlar yapmış be.

Hele 477 bayağı iyiydi.

Bitti mi nedir :D
CyroCyro
Üye
Canon bitti sayılır. Sadece manganın 700. sayıyı yapmadılar,oraya gelene kadar 699 ve 700 arasında geçen 2-3 tane romanı animeye adapte edecekler. 700. sayıda da hikaye bakımından bir şey olmadığı sadece Konoha'dakilerin çocuklarını falan gördüğümüz için bitti diyebilirsin. Boruto filminde de çocukları yeterince gördük zaten.

Son bölümlere özenmişler valla mangadan daha iyiydi. Sasuke'nin SORRY repliğini komple atıp bir süre hapiste kaldığını falan gösterdiler.Sasuke'nin iç sesiyle olayı biraz onun tarafından anlattılar. Gerçi Sasuke'nin yaptığı mallıkları bu saatten sonra bir mantığa oturtamazsın ama yine de mangadan daha iyiydi kesinlikle.
Sifon
Üye
Çok güzeldi lan son bölümler. Savaş sahneleri çizimiyle, müziğiyle mükemmeldi, son bölüm duygusallığıyla mükemmeldi. 12 yıldır izliyorum, tatmin edici bir şekilde sona geldiği için çok mutluyum. Lost'un son sezonundan sonra inancımı yitirmiştim iyi sonlara.
discussioncontroller