One Punch Man
BaueltzBaueltz
Üye
Balon arkadaşlar inkar etmenin manası yok. Evrenin attığı meme bile aar kasıntı birşey.
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Cringe etmeyen gayet güzel bir mizahı var. hani beğenin beğenmeyin şunu kabul etmemenin imkanı yok.

Ha mangası animesinden güzel ama anime hiç öyle balon filan değil.

Beğenenler: __skytalker__

__skytalker____skytalker__
Üye
Animenin tek kötü yanı sahneleri çok uzatması, onun dışında 10/10.

Mangada o sıkıntı da yok da düzenli çıkmıyor o sıkıyor.
Nuvole BiancheNuvole Bianche
Üye
gayet eğlenceli yav, hiç kasıntı falan da değil bence. niye beğenmediniz anlamadım.
mangayı pek takip etmedim ama bildiğim kadarıyla mangaya da bayağı sadık kalınmış animede, dövüşlerde falan
izlemeyen bakmasın ağır spoiler:
Spoiler:
FeylingFeyling
Üye
"Çıplaksin, niye çıplaksin, git üstüne bir şey giy, ok"

Komedi...

İmgur reddit şişirmesi bence beyler ama saygı duyuyorum.

Beğenenler: MAVİSAKAL

MuhallebiMuhallebi
Üye
Mangada komik duran o kendi halindeki mizahı anime ile birlikte tamamen kanser ve zorlama bir hale geldi cidden. Tam olarak 9gag bebelerine fanservice olması için animesi yapılmış resmen. Gördüğümüz gibi tam da o halde.
JulianneJulianne
Üye
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Şu animenin/manganın komik olup olmadığını tartışmak için cidden çok kötü bir hayatınız olması ve ciddi bunalımda olmanız lazım. Ya da muhteşem hayatlarınız var ve gülecek eğlenecek daha fazla şeyiniz olduğu için buna yer açamıyorsunuz. One Punch Man izleyip/okuyup gülmeyen adama bi yandan üzülüyorum(yaşadığı hayatın ne kadar kötü olduğunu düşünerek), bir yandan da BSG diyesim geliyor.

Komik ulan işte. Daha nasıl komik olacak. Hem de en ironik komiğinden. Ya hiç izlemeden yorum yapıyorsunuz, ya da sırf farklı olayım diye kastığınız için saçmalıyorsunuz.

Her haltı ciddiye almayın la. Gülün biraz.

Ben One punch man'i başkalarına tavsiye ederken nasıl birşey olduğunu anlatırken bile gülmekten anlatamıyorum.

Şu ikinci sezon gelse de izlesek. Mangaya başlarsam animeden tat alamıyorum o yüzden animeyi beklemeye karar verdim.
MosquéteroMosquétero
Üye
ya da ne bileyim, komik bulmuyorsanız gülmek zorunda değilsiniz. komedinin evrensel olarak kabul edilmiş bi ölçüsü yok. 1000 kişinin 999'u komik buluyor, o 1 kişi bulmuyorsa o şey mutlak komik değil sonuçta.

bence asıl kimin güldüğüne kimin gülmediğine takılmaya "bsg" denilmeli
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye

ya da ne bileyim, komik bulmuyorsanız gülmek zorunda değilsiniz. komedinin evrensel olarak kabul edilmiş bi ölçüsü yok. 1000 kişinin 999'u komik buluyor, o 1 kişi bulmuyorsa o şey mutlak komik değil sonuçta.

bence asıl kimin güldüğüne kimin gülmediğine takılmaya "bsg" denilmeli

O da aynı işte. Komik olup olmadığını tartışana BSG dedim ben de zaten.
discussioncontroller