Naruto & Naruto Shippuuden
FirewingFirewing
Üye
Son bölüm mü?
Bitti mi la?
Sifon
Üye
Ana bölümler bitti. 2-3 tane de filler tarzı eski hikaye çıkarıp bitireceklermiş.
CyroCyro
Üye
500. bölümle tamamen bitti. Ulan harbiden bitti beee, iyisiyle kötüsüyle 2007'den beri izliyordum. İçimde bir boşluk oluştu.

Sonuna hemen Boruto reklamını dayamışlar gerçi. 5 Nisan'da başlıyormuş. Ne ara yaptınız olm?
FirewingFirewing
Üye
Ne ara mı?

Abi 6 ay öncesinde başlamışlardır bile ona sdfs
NeOzguRNeOzguR
Üye
Naruto'ya şöyle doldurmasız, adam gibi animasyonlu (Pain kısmı sana bakıyorum >:-O ) bir anime yakışır. Anime çoğu zaman çok kötüydü animasyon kalitesi olarak (Shippuden kısmından bahsediyorum). Özellikle Sasske tarafları adam gibi yapılırken Naruto tarafları genel olarak hep dandirik yapıldı. Heriflerin garezi vardı herhâl baş karaktere.

Boruto'nun ise ne hikâyesi ne mangası ne de animesi ilgimi çekiyor. Benim için Naruto Hinata'yla evlenmesi, çocuklarının işte 8-10 yaşlarına gelmesiyle bitti. Hele bir Boruto mangası var aylık; ilk sayısından sonra bakmadım bile. Çizimi olsun (ki Kishi yapmıyor zaten), başta gösterilen salak karesi olsun anladım ki Naruto külliyatını hiç etmeye gelmiş. Geçiniz.
maviasuramaviasura
Üye
düğünü görecez dedik amma velakin göstermeden bitirdi köftehorlar.
yasemin3406
Üye
Gelmiş geçmiş en iyi animedir Naruto
YacatismaYacatisma
Üye
Merhaba Yasemin hanım, tanışalım mı ?

Beğenenler: Nesteress

discussioncontroller