Gönüllü Twitch Yayıncıları Arıyoruz
YacatismaYacatisma
Üye
aslında ben yapmak isterim ama gerekli int hızını sağlıyamıyorum maalesef. şuan işsiz olduğum için boş zamanım var baya.... : (
GlitchGlitch
Üye
Potter dedi:

Gönüllü biraz zor

Bence rahat. Açıkcası hobi olarak akşamları ogz ile partner olmak için üstüne para verirdim.Birçok kişi de hobi olarak yapmak isteyebilir kazanç gütmeden. ( hayır yağcılık falan yok burada )

Beğenenler: sedatistan

JulianneJulianne
Üye
Gonulluluk esasina dayanan bir radyo kanali yapmaya calismis biri olarak gonullu aramamanizi tavsiye ederim. Bir sey gonulluluk cercevesi icinde yapilinca kalitesi ve/veya surekliligi inanilmaz dusuyor. Onun yerine biraz butce ayirabileceginiz zamanda yayinci aramaniz daha dogru olur gorusundeyim.
PotterPotter
Üye
4 mbps up olan adam gönüllü işe yanaşmaz bence, yapsa max 2 ay o da julianne'nin dediği gibi özensiz olur
Mr_AceMr_Ace
Üye

1 yıllık XSpit üyeliğim, 5Mbps upload hızım, sağlam bir headsetim(Logitech G930) var ama kamera yok... olsa da lensi bozulur kelden yansıyan ışıktan. Ayrıca yayın yapmak ister miyim onu da bilmiyorum.

Havamı bastıktan sonra uçuyorum efem...

Sağlam bir headsetim yok.
Daha önceden beri kullandığım bir kameram var. Yayın için idare ediyor.
Xsplit üyeliğim de yok. Obs kullanıyorum.
500kbps upload hızım var.

Ama.... Evlendim hatta nerdeyse çoluk çocuğa karışcam ama saçlarım hala sağlam. Hıh. (Ne var canım. Aaa.)

Beğenenler: funky_boy

Type_TridoronType_Tridoron
Üye
Mr_Ace dedi:

1 yıllık XSpit üyeliğim, 5Mbps upload hızım, sağlam bir headsetim(Logitech G930) var ama kamera yok... olsa da lensi bozulur kelden yansıyan ışıktan. Ayrıca yayın yapmak ister miyim onu da bilmiyorum.

Havamı bastıktan sonra uçuyorum efem...

Sağlam bir headsetim yok.
Daha önceden beri kullandığım bir kameram var. Yayın için idare ediyor.
Xsplit üyeliğim de yok. Obs kullanıyorum.
500kbps upload hızım var.

Ama.... Evlendim hatta nerdeyse çoluk çocuğa karışcam ama saçlarım hala sağlam. Hıh. (Ne var canım. Aaa.)

Hakkımda dalga geçilebilinecek tek şey kelliğim ise bence gayet iyi durumdayım

Beğenenler: funky_boy

__skytalker____skytalker__
Üye
Potter dedi:

4 mbps up olan adam gönüllü işe yanaşmaz bence, yapsa max 2 ay o da julianne'nin dediği gibi özensiz olur

Gel kardeşim senle Dota, Overwatch yayını yapalım.
PotterPotter
Üye
İş büyüdüğünde maaşa bağlarsan olur
darky darkly
Üye
Her akşam mı? İstenilen sıklık ve yayın süresi nedir?
liquoredmindliquoredmind
Üye
5mbit upload hızım ve diğer hede hödölerim var, elgato kullanıyorum capture card olarak, ama denilen oyunların hiçbirini oynamıyorum öyle bir sıkıntı var :)
discussioncontroller