Pathologic 2 (2018)
FeylingFeyling
Üye
Yukarıda Not a Remake derken? Oyun orijinalinin yeniden yapımı değil miydi?
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
değil yav
remastered sürümü çoktan çıktı bile
FeylingFeyling
Üye
Reboot o zaman? Adeta bir Tomb Raider.
Black Dino RangerBlack Dino Ranger
Üye
reboot da değil

konu aynı, karakterler aynı, gerisi değişik diye biliyorum

galiba yapımcılar tam olarak naptıklarını kendileri de bilmiyorlar
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye
Normalde Remake olacaktı yapım sırasında karar değiştirdiler, oradan Pathologic Classic HD çıktı, olurda yeni çıkan oyun bir sebepten dolayı sevilmezse en azından 2005 oyununun düzgün translate edilmiş modern bi' versiyonu olsun.

Not a Remake articleından anladığım kadarı ile yol haritaları çizilmiş, neyin aynı neyin farklı olduğu yazıda belli.

IPL zamanında böyle 1 yıllık delayler atmış bir yapımcı (Knock-Knock ve The Void) o yüzden şaşırmadım. Tek endişelendiğim konu yorumlarda yazıldığı gibi takımın 1 yıl daha yapıma devam edecek bütçesinin olup olmadığı.
FeylingFeyling
Üye

reboot da değil

konu aynı, karakterler aynı, gerisi değişik diye biliyorum

galiba yapımcılar tam olarak naptıklarını kendileri de bilmiyorlar

Olm buna Reboot demiyor muyuz işte :D Ya kafam karıştı :D

PazarlamacıPazarlamacı
Üye

Yav oyunu ilk oynamaya başladığımda pek birşey anlamamıştım, ama konu ilerledikçe yapmanız gereken seçimlerin izlediğiniz yolu değiştirmesi, kasabanın ileri gelenleri ile ilişkilerinizin önemi, açlık ve susuzluk sorunları, kasaba insanları gözündeki itibarınız ( itibar belli seviye altında iken öldüresiye kovalıyordu adamlar ),silah ve mühimmat kıtlığı ve pahalılığı ve organ ticareti gibi envai çeşit şey vardı oyunda. Aslında pathologic oyundan çok bir salgın benzetimiydi ve insanların tepkilerini ölçmek için yapılmış bir yazılıma benziyordu.
Bence rol yapma oyunu yapacak her kurum bu oyunu örnek almalı.

Hala bitirmedim. 

http://oyungezer.com.tr/forum/discussion/337227/pathologic

Hala bitiremedim. En baba hayatta kalma oyununa 5 basar.

System Shock 3 sonrası aldığım son güzel haber. Grafikleri yenilemeleri güzel. O zaman için bile çok kötüydüler.
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
RAGEPLUGRAGEPLUG
Üye

Cuma günü Alpha backerlara demo geliyor, görelim bakalım nasılmış.
discussioncontroller