Gönüllü Twitch Yayıncıları Arıyoruz
NoumenonNoumenon
Üye
@liquoredmind
-Ö- dedi:

veya herhangi başka bir konseptten gitmek isteyen, yayın yapmaya gönüllü olanlar var mıdır?

liquoredmindliquoredmind
Üye
Noumenon dedi:

@liquoredmind

-Ö- dedi:

veya herhangi başka bir konseptten gitmek isteyen, yayın yapmaya gönüllü olanlar var mıdır?

Hızlıca okurken gözümden kaçmış o kısım pardon, eğer istenirse hallice eski sistemlerle alakalı yayın yapabilirim, NES, Dreamcast, PS 1 & 2, Gamecube vs. gibi. Orijinal donanımlar ya da klon donanımları mevcut elimde pek çok eski sistemin, ama işte böyle bir yayın ne kadar ilgi çeker, kanala ne kadar yararı olur, ne kadar geri dönüşü olur onu kestiremiyorum, büyük ihtimalle çok olmayacaktır.

Beğenenler: Feyling, Noumenon

FeylingFeyling
Üye

Noumenon dedi:

@liquoredmind

-Ö- dedi:

Hızlıca okurken gözümden kaçmış o kısım pardon, eğer istenirse hallice eski sistemlerle alakalı yayın yapabilirim, NES, Dreamcast, PS 1 & 2, Gamecube vs. gibi. Orijinal donanımlar ya da klon donanımları mevcut elimde pek çok eski sistemin, ama işte böyle bir yayın ne kadar ilgi çeker, kanala ne kadar yararı olur, ne kadar geri dönüşü olur onu kestiremiyorum, büyük ihtimalle çok olmayacaktır.

Evde netim olmadığını bi kenara koyarsak, ben izlerdim.

NoumenonNoumenon
Üye
ben de mesela tomb raider 1-2-3'ü baştan sona oynarsan izlerim.

Beğenenler: Feyling

liquoredmindliquoredmind
Üye
Noumenon dedi:

Yakın zamanda hiç oynamayı denedin mi bilmiyorum ama ben geçen bir döndüm TR1'e, ama şu gün o kontrollerle o oyunu oynayamam, zamanında nasıl delirmeden oynamışız onu da bilmiyorum, korkunç odun. Ha ne olur ben gamepad'i falan kemiririm, insanlar güler falan, öyle eğlenebiliriz :)
FeylingFeyling
Üye
Ben 2 yıl önce oynadım. Lara'nın bütün animasyonları bölümü oluşturan karelere sığacak şekilde yapıldığından aslında çok rahat. Kaç adımda uca geliyorsun, kaç adım koşarsan karşıya atlayabilirsin, hepsi sabit. Doğal değil evet ama rahat.
Volky Talky
Oyungezer
Ben retro yayın testi yapmıştım, arcade kültüründen 3-4 bölüm gittim, o zamanlar Twitch kanalı çok daha az takip ediliyordu ve sonuç pek tatmin etmemişti. Bilemiyorum belki arcade-retro sevenler twitch izlemiyordur ama ben seviyorum retroyu :D Denemekten zarar gelmez derim. Ciddi olanlar bana hala ulaşabilir volkan@oyungezer.com.tr
NoumenonNoumenon
Üye

Noumenon dedi:

Yakın zamanda hiç oynamayı denedin mi bilmiyorum ama ben geçen bir döndüm TR1'e, ama şu gün o kontrollerle o oyunu oynayamam, zamanında nasıl delirmeden oynamışız onu da bilmiyorum, korkunç odun. Ha ne olur ben gamepad'i falan kemiririm, insanlar güler falan, öyle eğlenebiliriz :)

Görüyorum ve ekliyorum: The Last Revelation ve Chronicles

liquoredmindliquoredmind
Üye

Ben retro yayın testi yapmıştım, arcade kültüründen 3-4 bölüm gittim, o zamanlar Twitch kanalı çok daha az takip ediliyordu ve sonuç pek tatmin etmemişti. Bilemiyorum belki arcade-retro sevenler twitch izlemiyordur ama ben seviyorum retroyu :D Denemekten zarar gelmez derim. Ciddi olanlar bana hala ulaşabilir volkan@oyungezer.com.tr

Ben de öyle düşünüyorum, gördüğüm kadarıyla Twitch'in ağırlıklı olayı ya son çıkan oyunlar taze taze, ya da tamamen competitive scene. Ben yine de kendime bir plan yapayım, ne oynayabilirim, ne yapabilirim düşüneyim, eğer hala uygun bir time slot'unuz olursa, bir kaç yayın deneyebilirim ben de.

Volky Talky
Oyungezer

Ben de öyle düşünüyorum, gördüğüm kadarıyla Twitch'in ağırlıklı olayı ya son çıkan oyunlar taze taze, ya da tamamen competitive scene. Ben yine de kendime bir plan yapayım, ne oynayabilirim, ne yapabilirim düşüneyim, eğer hala uygun bir time slot'unuz olursa, bir kaç yayın deneyebilirim ben de.

Zaman aralığımız elbet olacaktır, önemli olan tabii sana uygun olanı tespit edebilmek. Bir de en baştan negatiflik yapmış olmayayım, ben final fight, "mustafalı", metal slug vb. arcade klasiklerinden gittim, bunlar da retro klasmanına girse de elbette tomb raider'lar, dreamcast klasikleri, ne bilim vampire of the mas. gibi retro klasikleri değiller sonuçta. OGZ'nin retrocu tayfası amiga-PC arasında kalmış olabilir :D

Bu arada önceki sayfalarda soran olmuş, yayınlarımız geneli itibariyle 20:00 sonrası olarak düşünüyoruz. Amacımız yayın yapmak isteyenleri yormak olmadığı için haftada minimum 1 kez, minimum 120 dakika gibi bir beklentimiz var. TAbii daha çok yapmayan isteyenler ayrıca konuşuruz :D
discussioncontroller