Shameless
AstusAstus
Üye
son bölüm;

Spoiler:
image
BenjaminBenjamin
Üye
Bölümün sonunda çalan şarkıyı bilen var mı? Track ID ile bulamadım.
phdphd
Üye
Yayınlanmamış sezon finali için spoiler

Spoiler:

Açıklamada finalde Gallegherlar birini kaybetmenin acısıyla boğuşacak deniyor "kaybettikleri" kişinin Monica değil Ian olacağını tahmin ediyorum. Veda sahnesi nedense herkesi etkilemiş ama bence çok şekkoydu. Öyle bitmez, ters köşe yapacaklar ve Ian karar değiştirip Mickey'ye kaçacak, diziden ayrılacak diye haberler var bir süredir.

Şu sahneyi de yayınladılar finalden

AstusAstus
Üye
SwooshSwoosh
Üye
bu dizide yaşlılar çok üzüyor ya, ginger hala da böyle üzmüştü edda gibi

Beğenenler: Astus, Fairon

Sifon
Üye
lip'in dususu kaddafiden beter oldu valla
phdphd
Üye
Emmy Rossum zam istiyor diye dizi bitme noktasına gelmiş, neyse ki anlaşmışlar ve sekizinci sezon onaylanmış.
FaironFairon
Üye
phd dedi:

Emmy Rossum zam istiyor diye dizi bitme noktasına gelmiş, neyse ki anlaşmışlar ve sekizinci sezon onaylanmış.

Bayağı saçma bir politika izledi bu konuda. İleride kendisi için kötü olacak bir hareket yaptı. Önce William H. Macy ile eşit maaş almasını onayladılar, sonra bu hatun önceki yılların telafisi için William H. Macy'den daha fazla almam gerek diye diretti. Ondan kitlendi pazarlıklar. Sonunda istediğini aldı ama bayağı saçma salak bir talepte bulundu dizideki önemine ve SJWlere güvenerek. Sonunda aldı ama ileride kendisine rol vermek isteyenler iki kere düşünecektir.

Beğenenler: Neal Caffrey

phdphd
Üye
Detayları bilmiyordum. İstesin hakkını, zaten kabul etmişler, ama dizinin tartışmasız yıldızı Macy ile aynı ücreti almayı kabul etmeyip geriye dönük telafi için ekstra zam istemesi *belki* eleştirilebilir.
SwooshSwoosh
Üye
ay götüm
amerikan da olsa kezban her yerde kezban işte

Beğenenler: Muhallebi

discussioncontroller