Site ve Forumdaki Problemler
keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
Asıl sorun bu konuya en son yorumun aralık 2015 de yapılmış gözükmesi.
LostLost
Üye
forumun yutub sorunu çözüldü mü herkes için? bende boş mesaj olarak görünüyo yutublu postlar /chrome
keldorn_thepaladinkeldorn_thepaladin
Üye
çözüldü. hem androidde hem de bilgisayarda.
LostLost
Üye
pff. sorun hiç ummadığım yerden çıktı; mega.co.nz'nin download extension'ını devre dışı bırakınca düzeldi, ne alakaysa mk
SkelatorSkelator
Üye
Sanırım site ile ilgili bir problem bu. siteye mobilden girdiğimde "ı" yapamıyorum. Gıcık bir durum olduğu için sinirleniyorum doğal olarak. En son birinin "ı" sını kopyaladım. Her türlü düzeltilmesi lazım. Tabii telefonumdan da kaynaklanıyor olabilir, ya da benden kaynaklanıyor da olabilir. Ancak yine de bakılması lazım.
HOXHOX
Üye
forumun saati bir saat geride gözüküyor. kaderde bu konuya post atmak da varmış.

edit: well, shit. şu an düzgün. ama tüm akşam bir saat geriydi yani.
SkelatorSkelator
Üye
Skelator dedi:

Sanırım site ile ilgili bir problem bu. siteye mobilden girdiğimde "ı" yapamıyorum. Gıcık bir durum olduğu için sinirleniyorum doğal olarak. En son birinin "ı" sını kopyaladım. Her türlü düzeltilmesi lazım. Tabii telefonumdan da kaynaklanıyor olabilir, ya da benden kaynaklanıyor da olabilir. Ancak yine de bakılması lazım.

Hala devam ediyor. Bir tek sizde oluyor bu.

RidygoRidygo
Üye
Üst kısımdaki kullanıcı paneli görünmüyor.

image
NeOzguRNeOzguR
Üye
Aynen bende de gözükmüyor üst panel. Forum konularına oradan erişiyordum halbuse :(
LostLost
Üye
NeOzguR dedi:

Forum konularına oradan erişiyordum halbuse :(

nası? üst panelde giriş/çıkış yapma dışında ne vardı ki?

discussioncontroller