Iron Fist
__skytalker____skytalker__
Üye
DD için fazla değil de LC ve JJ için baya fazla idi, o karakterler tek başına kaldıramıyor 13 bölüm. Dedikleri gibi 2. sezonda ayrı ayrı LC ve Iron Fist yerine Heroes for Hire yaparlarsa miss gibi olur ama.

Boş kalan yere de Moon Knight yapsınlar:))))))))))))
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
DD'nin 3.sezonunda Born Again hikayesini işlerlerse efso olur. Villian olarak Kingpin+Bullseye kombosu yaparlarsa tamamdır.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
LC ve IF villiansızlıktan çok çekmiş
final bomboştu adeta
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Spoiler:
dövüş sahnelerini beğenmedim. Bi Daredevil değil.
QuendarthQuendarth
Mod
Son birkaç bölümden spoiler;
Spoiler:
image

Edit: Aslında pek de spoiler sayılmaz, dizideki olaylarla alakası olmayan bir sahneye ait kamera arkası görüntüsü.
DarkorDarkor
Üye
Banshee'den Job ve Bunker dizideymiş, hoşuma gitti.
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
Çok boştu yaw. Hem oyunculuk anlamında hem hikaye ve Villian anlamında.

Devamı gelsin yine izlerim. Hani izlenmeyecek seviyede boş değildi ama karakter gelişimi hikaye örgüsü falan aşırı kopuktu. Koca dizi de tek tutarlı hareket eden bizim hemşire ile dojo ustası olan kız vardı.

Önceki serilerde hem hikaye anlatımı hem de villianlar daha başarılı idi. Hele Luke Cage ve DD deki villianlar 10 numero idi. JJ ve IF bu konuda çok yoksun kalmışlar.

Yemin ediyorum Netflix serisi olmasa ve Marvel karaktreri olmasa kimse izlemezdi Iron Fıst ı ikinci bölümden sonra.

Ben ikinci sezonunun çekileceğini pek sanmam. Çekilse de kimse para verip netflix'den satın almaz. Ahmet'leyerek belki bir bakarlar.

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
image
GunGun
Üye
Wat
ultimate_35ultimate_35
Üye
cw dizilerinde zaten 23 bölümlük bu zulümü tadıyoruz bari bunlar az çekiyor diye sevinirken " ulan 13 bölüm de fazla noluyor lan" diyorum resmen.

DD gibi diziler harbiden 15,20 olsun(arrow gibi boka sarmasında) ama IF yada LC 10 da kalır abi adamların hiç bir uzun soluklu origini yok ki the defenders olsunlar çok daha iyi olur.

Bu arada IF 'ün hakkını yemem çok kaliteli şeyler yapılabilir sanki ama sağlam araştırılıp yazılmalı senaryoları.Bide bunun Doktor strange ile bir bağlantısı var mı yaw ikisi de tapınak falan yürüyüp gidiyor : D
discussioncontroller