Alpha Protocol
SmoKiNg ACESmoKiNg ACE
Üye
oyun ilk çıktıktan sonra patch geldi diye hatırlıyorum. yanlış mı hatırlıyorum :/
DarkSoul47DarkSoul47
Üye
Abd versiyonuna gelmişti galiba sadece. Sonra da terk edildi kaderine oyun maalesef.

Patch yayınlanmadı da ondan m bu kadar kötü yorum aldı oyun? Baya kasıntı bi oyun bekliyordum ama akıyor gameplay. Bi dialog sistemi garip geldi ama alışacaz ona da artık.

Çok büyük bir sorun yok gameplayde ya. Stealth takılıyorsan ve skilleri düzgün ayarladıysan sıkıntısız gidiyor. Hack kısmı hafif zorluyor bazen mouse istenen yere gitmiyor falan ama oynamaya çok büyük engel değil bence.
JulianneJulianne
Üye
https://www.vg247.com/2017/05/15/sega-sets-its-sights-on-more-global-hits-after-persona-5-with-plans-to-revive-major-ips/

Sega sets its sights on more “global hits” after Persona 5, with plans to revive “major IPS”

Persona 5 and Total War: Warhammer give Sega a bump at the end of the fiscal year.

Sega’s full-year results have revealed that Persona 5 and Total War: Warhammer gave them a boost, with Persona 5 shipping 1.5 million units since launch and Warhammer shipping half a million units in just three days.

Total unit sales for the fiscal year totalled 10.28 million, with new sales accounting for 5.24 million units of that.

In their Road to 2020 business presentation, the company outlines strategies for creating titles that “will become global hits.”

These include “revival of past IPs and active utilization of external IPs,” and expanding development channels to encompass mobile, PC, and consoles. They also intent to expand development regions “simultaneously around the globe.”

Following the news, Obsidian dropped a tweet teasing Alpha Protocol 2 – at least that’s what we took away from it. The may just be toying with us all.

https://twitter.com/Obsidian/status/863948426626572289

Kalp hastasi yapar bunlar adami...

Beğenenler: Cyro, Chocotut, Quendarth

CyroCyro
Üye
tam da bunu atmaya gelmiştim

finaller bitsin de yeniden oynayayım bahane çıktı
ChocotutChocotut
Üye
Yeminle aklımdaydı son bir kaç gündür oyun. Bunun gazıyla dördüncüye mi bitirsem?
Dan DirikDan Dirik
Üye
Yapsalar bile ilk oyunun yazarlarının çoğu Obsidian'da değil artık :/

Zamanında popüler dergi ve bloglar olmayan buglar yüzünden oyunu yerin dibine sokmasaydı keşke.
Edward The PaladinEdward The Paladin
Üye
yaparlarsa ana karakter kadın olur, bütün önemli ajanlar kadın olur, ladies men vs gibi çivolar, sie gibi karakterler ayıplanır

at fava bekle

Beğenenler: Dharkan

QuendarthQuendarth
Mod
Çok iyi haber. Yazarlar konusunda da büyük sıkıntı olacağını sanmıyorum, ilk AP iyi yazılmış olmasıyla öne çıkan bir oyun değildi sonuçta. Esas problem bence Sega'nın ilk oyunu başarısız olarak görüyor olması. O yüzden bunu daha iyi sattırmak için birçok şeye karışacaklardır.
Dan DirikDan Dirik
Üye
Quendarth dedi:

Yazarlar konusunda da büyük sıkıntı olacağını sanmıyorum, ilk AP iyi yazılmış olmasıyla öne çıkan bir oyun değildi sonuçta.

İyi yazılmaktan kasıt her zaman uzunca metinlerin olması değil (hatta çoğu zaman öyle olmaması gerekir), hikayedeki tutarlılık falan da buna bağlı. Yani demek istediğim oyunun en iyi tarafı olan dallanıp budaklanması ve C&C yazarların vizyonunun ürünü.

Quendarth dedi:

Esas problem bence Sega'nın ilk oyunu başarısız olarak görüyor olması.

Bak o konuda haklısın. Major IP derken akıllarında Alpha Protocol olduğunu sanmıyorum.
LostLost
Üye
VTM yapmalarının şansı bunu yapmalarından 100x daha fazla-ydı ki onu da yapmıyolar
discussioncontroller