ACİL YARDIM! ADINI UNUTTUĞUM OYUN :(
hafızasızqeqo
Üye
Oyungezer'in 2007,2008,2009,2010 veya 2011 yıllarındaki sayılarından birinin DVD'sinde verilen bir oyunu arıyorum.
Oyun fantastik,canavarlı falandı ve Third-Person görünümünden oynanıyordu. Kılıc,yay,balta vs.vs. kullanılıyordu. Oyun çok büyük ihtimalle bir demoydu,full sürüm değildi ama tam emin değilim.
Type_TridoronType_Tridoron
Üye
biraz daha spesifik olsan?
hafızasızqeqo
Üye
Gerçekten hatırlamıyorum.. Third-persondan oynadığımız fantastik bir oyun aklımda kalmış. Lord of the Rings - Conquest benzeri bir oyun fakat yeşillik açık bir alandaydı. Tabi bu gereksiz bir bilgi. :D
PhenomenonPhenomenon
Üye
Painkiller ?

Mount and Blade ?

Bu ikisinden biridir sanıyorum bir bak görsellerine.
hafızasızqeqo
Üye
Mount and Blade'i çok severiz o değil. Painkiller'a da baktım o da değilmiş,benim aradığım oyun Third-Person fantastik bir oyundu. Ateşli silahlar yoktu.
Orderabi
Üye
Conan demosu olabilir mi? Ormanda başlıyordu sanki.
SamsonSamson
Üye
Elemental: Fallen Enchantress?

Elven Legacy?

Gothic 2?

Gothic 3?

Dark Messiah of Might and Magic?

Elder Scrolls IV: Oblivion?

Dragon Age: Origins?

Silverfall?

Divinity II?

Fable 3?

Elder Scrolls V: Skyrim?

Bu oyunlardan biri değilse hayal görmüşsün kardeşim.

Beğenenler: Nihirus, Samson_

hafızasızqeqo
Üye
Hikayeli bir oyun olup olmadığını hatırlamıyorum. Tutorialını yaptığımı hatırlıyorum. Bu söylediğiniz oyunlardan biri de değilmiş. Arena tarzı bir şeyler olduğunu hatırlıyorum. Canavar spawnlanıyordu zannediyorsam açık yeşillik bir alanda. Yada editorden sen koyuyordun sonra kapışıyordun galiba. Fakat bilindik bir oyun değildi. Bu yüzden demo olması çok yüksek ihtimal.
SamsonSamson
Üye
Samson dedi:

hayal görmüşsün kardeşim.

Hani şu an geriye Orcs must die falan kaldı...
hafızasızqeqo
Üye
Kardeş gerçekten hayal değil. Bilindik bir oyun olmayabilir. DVD'lerden birinden çıkacak fakat hepsini arayıp bulmam mümkün değil çünkü kaybettim dergileri.
salih32salih32
Üye
tabiiki de Overlord diyorsun sen ya bir ya da ikincisi
discussioncontroller