Telefon Önerisi
dodgerdodger
Üye
İş telefonu olarak General Mobile GM5 verdiler yeni bi tane. android one olduğundan dolayı 7.1.1 yüklü şuan. fiyatı 600tl sanırım.

hani son 1 yıldır geyik vardır y, günlük kullanımda 2000tl'lik telefonla arasındaki farkı anlamazsınız diye. s7 kullanıcısı olarak fark anlaşılıyor. öyle bariz bir takılma vs yok ama s7'deki akıcılığı göremiyorum. üstelik sadece whatsapp yüklü.

demek istediğim telefon alırken o kadar da ucuza kaçmamanız. stok android olmasına rağmen gayet hissedilir bir fark var. he, kullanılır mı? evet ama kendi telefonum kadar yüklensem ortadan yarılcakmış gibi bir hali var telefonun.

Beğenenler: isotic, Taxman, Dharkan

isoticisotic
Üye
O farkı anlamazsınız olayı büyük yalan ya acayip kalitesiz gm'in android one telefonları

Beğenenler: hammer_of_alkadraz

JerryJerry
Üye
Kullandıkları donanım dandik olunca kabak gibi anlaşılır. Aynı donanıma sahip telefonları karşılaştırırsanız fark göremezsiniz. Olay gayet basit aslında...

1800 liralık bir Oneplus, 3500 liralık Samsung modelini duyunca mide bulantısı yaşamanızı sağlayabilir.

Flagship telefonlar arasında karşılaştırma yapın. Oneplus'ı Türkiye'de bulmanız zor da Xiaomi'nin(önümüzdeki aylardan itibaren resmi olarak geliyor) telefonları ile Samsung'ları bir karşılaştırın isterseniz.
dodgerdodger
Üye

Beğenenler: isotic

isoticisotic
Üye
oneplus 3t 1900 liraya gelmiş ya. o fiyat aralığında telefon bakan varsa kaçırmasın onu bence çok güzel bişey o
dodgerdodger
Üye
hatta 5, 3t'nin üstüne birşey koymamış diyollar.

ama su geçirmezlik benim için çok önemli bi kriter oldu.
isoticisotic
Üye
evet işlemci ve çift kamera dışında bi yenilik yok telefonda ki bir sürü de sorun çıktı bildiğim kadarıyla 5'te (ekranda jelly effect falan) o yüzden o yeniliklerin de çok bir önemi kalmıyor. Tasarım olarak da 3t daha güzel hem

su geçirmezlik olayı ayrı tabi artık standart olması gerek bir özellik hakikaten. oneplus da artık öteki markalardan çok daha ucuz değil aslında neden yapmadılarsa
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
1 aydir kullaniyorum su an icin hicbir sikinti gormedim.

Yazilimin biraz daha gelistirilmesi gerekiyor o kadar. 3tnin ozellikleri nasil bilmiyorum ama bu 5teki islemci de baya müq bir sey. Zaten kamera, islemci ve 8gb ram baya ikna etti beni.

dodgerdodger
Üye
isotic dedi:

evet işlemci ve çift kamera dışında bi yenilik yok telefonda ki bir sürü de sorun çıktı bildiğim kadarıyla 5'te (ekranda jelly effect falan) o yüzden o yeniliklerin de çok bir önemi kalmıyor. Tasarım olarak da 3t daha güzel hem

su geçirmezlik olayı ayrı tabi artık standart olması gerek bir özellik hakikaten. oneplus da artık öteki markalardan çok daha ucuz değil aslında neden yapmadılarsa

jelly effect son güncelleme ile geçmiş zaar. hardware canauks da demişti eleman.

isoticisotic
Üye
herkeste yok sorun zaten de yine öyle çok büyük bir değişiklik yok telefonda. artık ram ve işlemci o kadar büyük farklılık yaratmıyor üst seviye telefonlarda bir önceki modellerine göre zaten.
3t'de sd821 ve 6 gb ram var. Ha 5 de alınmayacak telefon değil tabi şu fiyata hele bütün büyük markalara göre daha alınması daha mantıklı telefon hatta.

üste: aa o kadar bokfırtınası dönmüştü düzelttiklerini okumamıştım bak iyi olmuş o zaman.
discussioncontroller