Site ve Forumdaki Problemler
Utku ÇakırUtku Çakır
Oyungezer, Admin
phd dedi:

Astus dedi:

PC'den foruma giriş yapamıyorum normal yollarla zira giriş butonu kayboldu. "Bir Yorum Ekle" diyerek giriş yapabiliyorum ancak.

Yine aynı şey olmuş sanırım.

Evet, sistemde sorun çıkardığı için şimdilik kaldırılmış. Haftaya web developer ekibi dürterim.
KnightOfPainKnightOfPain
Üye
Hesabımın mail adresini değiştiremiyorum, normal mi ? yok bir hata falan mı var ?
KnightOfPainKnightOfPain
Üye

Hesabımın mail adresini değiştiremiyorum, normal mi ? yok bir hata falan mı var ?

Yok mu bu konuya el atabilecek ?

CoraxCorax
Üye
yok
sitharisithari
Üye
Forumun ilk sayfasi reklam/spam doldu, bir ilgileniverin
SamsonSamson
Üye
192 sayfa beeeee

Bir

Dokuz

İki

Çarpı 10

1920 mesaj.

14 Ocak 2011'de açılmış başlık ve 6 seneden fazla bir süredir bir sürü problem falan paylaşılmış siteyle ve forumla ilgili.

Başka sözüm yok.
JejunumJejunum
Üye
Loverman dedi:

Opera kullanıcısıyım, invalid token hatası alıyorum sürekli. Bir de anasayfadayken giriş yapamıyorum, forumdayken giriş yapamıyorum. Ama siyaset başlığına gidiyorum, orada giriş yapabiliyorum. :F

Hoşuma gidiyor gerçi.

Vay be.
Orderabi
Üye
Jejunum dedi:

Loverman dedi:

Opera kullanıcısıyım, invalid token hatası alıyorum sürekli. Bir de anasayfadayken giriş yapamıyorum, forumdayken giriş yapamıyorum. Ama siyaset başlığına gidiyorum, orada giriş yapabiliyorum. :F

Hoşuma gidiyor gerçi.

Vay be.

Vaxxx be

Komansnala
Üye
Eskiden foruma girdiğimde 60 kişi falan olurdu (ben mi yanlış hatırlıyorum?). Şimdi 20 kişi görsem iyi diyorum. Neden acaba?. (20 iyiymiş gene.)
SamsonSamson
Üye
image

Beğenenler: Adramelech, Corax

discussioncontroller