Moderasyon derdi
veeverveever
Üye
acdervis dedi:

Ben sizin hatrınıza çöpçülük yapıyorum valla, ötesine bulaşmam. Bekliyorum biriniz üç kuruş para kazanacak da kapçalı forum açacak, benim de çöpçülük günlerim bitecek diye.

Para ve development varda, uğraşacak kafa yok valla lmao.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
Hocam bir nolan filmi az izle, onun yerine forum yap

Beğenenler: Samson

veeverveever
Üye
aboo nolan ne la
SamsonSamson
Üye
acdervis dedi:

Ben sizin hatrınıza çöpçülük yapıyorum valla, ötesine bulaşmam. Bekliyorum biriniz üç kuruş para kazanacak da kapçalı forum açacak, benim de çöpçülük günlerim bitecek diye.

Siktir git hojam o zaman allah allah, silah zoruyla mı tutuyorlar siz modları anlamıyorum, ne zaman mesaj atsanız görev yapmaktan zevk almıyorsunuz, güya bizim için yapıyorsunuz, 2 ayda 3 mesaj atıyorsunuz zaten. Hatrı mı kalmış. Hatrımız varsa çooook önceden bir şeyler yapmaya çalışsaydınız madem. Şu an forumda mod olmasa

Moderasyonda aklı çalışan biri olarak görüyordum seni ama yanılmışım demek lol.

Günlerce 20 tane spam başlığı silinmemişti daha geçen ay falan oldu, şimdi de çinli bot spamleyince adam atmış işte resmini, ne uzatıyorsunuz anlamadım.

Haksız yere laf atıp ötesine bulaşmam demiş bi de utanamdan beee, ötesine bulaşmıyorsan sil spamleri geç, ne yorum atıyorsun?
ReyJeyReyJey
Üye
yaw adam belli ki zaten salmış arada yetkisi var diye siliyor işte başlıkları, niye adama doğru yanıyorsunuz allah allah
veeverveever
Üye
samsar aar retribution istiyor ondan ateşleme oranını kaçırdı artık, neden internet forumu üzerinden bu kadar celallenilir anlamak güç ama bir istek var ortada.
SamsonSamson
Üye
veever dedi:

samsar aar retribution istiyor ondan ateşleme oranını kaçırdı artık, neden internet forumu üzerinden bu kadar celallenilir anlamak güç ama bir istek var ortada.

Ben sadece Dünya'yı yanarken görmek istiyorum hojam...
veeverveever
Üye
put cucumber in fridge nobody care put cucumber in baby everyone mad hocam.
SamsonSamson
Üye
veever dedi:

put cucumber in fridge nobody care put cucumber in baby everyone mad hocam.

¯\_(ツ)_/¯
acdervisacdervis
Mod
imageimageimage
discussioncontroller