Netflix
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
1 liek = 1 günah ama hadi bastım yine de.
HOXHOX
Üye
.
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
islamın altın çağı be kardeşim

Beğenenler: Samson, 502

502502
Üye
tübitak saygınlığını yitirdi hocam çoktan. Pek istisnai bi durum değil öyle birinin çalışması

>netflix

Beğenenler: Samson

RidygoRidygo
Üye

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Bakan Ahmet Arslan, kendisine doğrultulan RTÜK internete sansür mü uygulayacak sorusuna ise cevap olarak, ''Bugün televizyonlarda sansür mü var? Her program yayınlanabiliyor. Herkes hakkaniyet ölçülerinde, insanımızın, ülkemizin değer yargıları çerçevesinde yayın yapabiliyor. Gerçek hayatta her ne suç ise sanal alemde de o suçtur. Dolayısıyla ben sanal alemde işlem yapıyorum, suç işleme özgürlüğüm var deme şansımız yok. Özgürlükler sınırsız değildir.'' cevabını verdi. Ayrıca açıklamasına devam eden Ulaştırma Bakanı Ahmet Arslan, ''Nitekim biz gerek televizyon yayınları gerekse radyo yayınları konusunda eğer milli güvenliğe müzahir, ülkenin ahlaki değerlerine müzahir bir yanlışlık yapılıyorsa bununla ilgili bir tedbir alıp işlem yapmak zorundayız, yapıyoruz. Bizim amacımız buraya bir yasal düzenleme getirmek ve yanlışlığın önüne geçmek. Amacımız, kesinlikle hiç kimsenin yaptığı doğru yayına müdahale etmek değildir.'' ifadelerini kullandı. Televizyonda ne yayınlanıyorsa internette de onun yayınlanması gerektiğini belirten Bakan, tek amaçlarının yanlışları düzeltmek olduğunu ve buna sansür yapılıyor olarak yorum yapılıyor olmasının yanlış olduğunu belirtti.

Ciplaklik, alkol, sigara vb seylerin "dogru yayin" kabul edilmedigini bildigimize gore netflix ve diger internet platformlari icin gecmis olsun diyebiliriz sanirim.
SamsonSamson
Üye
Babajum sana ne oluyor, sen amarigalarda yaşamıyor musun yaw?

Yoksa yine Türkçe netfiliz mi kullanıyorsun.

Hay allah...
RidygoRidygo
Üye

Cumhuriyet gazetesinden Sinan Tartanoğlu'nun servis ettiği habere göre RTÜK, Çukur adlı dizinin bipsiz internet yayınları için detaylı rapor hazırlattı. Hem bipsiz internet bölümleri için hem de bipli televizyon bölümleri için hazırlanan raporda, televizyon bölümleri her ne kadar bipli olsa da edilen küfürlerin dudak hareketlerinden anlaşıldığı için ceza verilebileceği belirtildi. Ayrıca yine hazırlanan rapora Çukur için, ''Dizinin televizyonda yayımlanan bip'lenmiş yayını ile internet sitesinde yer alan sansürsüz hali beraber değerlendirildiğinde; argo ve küfür niteliğindeki ifadeleri söyleyen kişinin ağız hareketlerinden söz konusu ifadelerin ekran başındaki izleyiciler tarafından anlaşılabileceği görülmektedir.'' notu düşüldü. Yani RTÜK, daha yasa onaylanmadan internet yayınları hakkında da şimdiden araştırmalar başlattı. Bakalım olayla ilgili Show TV'den veya dizinin yapımcılarından bir açıklama gelecek mi bekleyip göreceğiz.

MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
OneInchManOneInchMan
Üye
beyler kardeşimin netflix hesabı açık kalmış da bende, şimdi girdim bişeye bakmak için. kim izliyor ekranı çıktı. kendimi ekledim de bi kısıtlaması falan var mı bunun? ben izlerken o izleyemez gibi.
Zodiac
Üye
plana gore degisir 1 ekran ayni anda yalniz 1 kisi, 2 ekran + hd 2, 4 ekran + ultra hd ayni anda 4 kisi izleyebilir demek. planini ogren hesap bolumunden o zaman anlasilir ayni anda kac kisinin izleyebilecegi.
discussioncontroller