Netflix
FaironFairon
Üye
Caturday dedi:

Muhallebi dedi:

Dharkan dedi:

Netflix Witcher'a etnik çeşitlilik getirmekle uğraşıyormuş. Ayrıca en erken 2019-2020'de çıkarmış.

:')

Trans Dandelion'un zenci Yenifır'ın altına yatmasını ve bunlar olurken Geralt'ın bir köşeden izleyip mastürlemesini görmeye can atıyorum.

ohoo öyle kurtulamazsın karşim, geralt direkt trans olacak

Yennefer trans olur, Geralt'ı da biseksüel yaparlar.
MAVİSAKALMAVİSAKAL
Üye
Netflix’in ilk Türk dizisinin başrol oyuncusu Çağatay Ulusoy, uyuşturucu ticaretinden hapis cezasına çarptırılmış. Dizinin çekimleri durdurulmuş. Hahahaha.
kurtkapankurtkapan
Üye
netflixle bir alakası yok kaç yıllık mevzu aslında o

o davadaki diğer herkes bir şekilde attırdı kendini saraya, güzel yaladılar. bu çocuk hiç bozmadı kendini
CombiningPersonCombiningPerson
Üye
bu şimdi taa gezi'den sonra mı ne tayyip'e belgesel çekilirken başlayan davanın sonucu mu?
__skytalker____skytalker__
Üye
Bu netflix ota boka para dökerken neden şu marvel dizilerine de azıcık koklatmıyor yahu. Kadının eline eldiven geçirmişler oldu sana protez.

İnsan azıcık uğraşır yahu.
FadeToBlackFadeToBlack
Üye
Kuduuuuuur.
__skytalker____skytalker__
Üye
Ne kadar ayıp.
SamsonSamson
Üye
Netflixe para verenin aklı yarım devir çalışıyordur.
rubyredrubyred
Üye

Bu netflix ota boka para dökerken neden şu marvel dizilerine de azıcık koklatmıyor yahu. Kadının eline eldiven geçirmişler oldu sana protez.

İnsan azıcık uğraşır yahu.

görmek isterdim
Kurgugücü
Üye
The Walking Dead artık internet üzerinde bulamıyorum acaba teliflerden dolayı mı kaldırıldı sitelerden bilgisi olan arkadaşlar var mı ?
discussioncontroller